• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

06 Ocak 2020

Yalvaç CHP’de DEVİR-TESLİM

Geçtiğimiz hafta kongre heyecanı yaşanan Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç İlçe teşkilatında bugün devir teslim töreni yapıldı.

29 Aralık 2019 Pazar günü yapılan CHP Yalvaç İlçe olağan kongresinde yapılan seçim sonucunda seçimi kazanan Ali Arı, bugün öğle saatlerinde ilçe binasında önceki ilçe başkanı Hasan Tercan Özgül’den görevi devraldı. Törene eski İlçe Başkanı Özgül, yeni İlçe Başkanı Arı ile partililerin yanı sıra kongrede ilçe başkanlığı için yarışan üçüncü aday olan Göksel Kaya da katıldı. Yeni İlçe Başkanı Arı, önceki İlçe Başkanı Özgül’e parti için bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. Özgül de Arı’ya başarılar dileyerek partinin başarısı için üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu ifade etti.

CHP Yalvaç İlçe Başkanlığı görevine başlayan Ali Arı, törenin ardından yaptığı açıklamada demokratik bir ortamda gerçekleşen kongre sürecinin başarı ile tamamlandığını belirtti. Arı, “Geçtiğimiz günlerde yaşanan kongre sürecini başarıyla geçtik. Bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde partimizi daha ileri noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Bu konuda kongrede yarışan rakiplerimizin de desteğine ihtiyacımız olduğunun bilinci içerisinde kendilerinden faydalanmak istediğimizi ifade ettik. Kendileri de birlik ve beraberliğin önemini vurguladılar. Bu aşamadan sonra bize düşen partimizi hep birlikte en yükseğe taşımak olacaktır. Bize destek versin ya da vermesin tüm partililerimize, delegelerimize teşekkürlerimizi de ifade etmek isterim” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.