logo

03 Nisan 2023

İYİ Parti’li CESUR: Partimiz İktidara Yürüyor

14 Mayıs Milletvekili seçimlerine katılacak milletvekili aday adaylarının çalışmaları son haftaya girilirken tüm hızıyla sürüyor.

İYİ Parti Isparta Milletvekili ve Milletvekili Aday Adayı Aylin Cesur bugün geldiği Yalvaç’ta İYİ Parti ilçe teşkilatını ziyaret ederek partilileri ile buluştu.

Sorunları TBMM’ye taşıdık…

18 Milletvekili aday adayının listeye girebilmek için yarıştığı belirtilen İYİ Parti’de Yalvaç ilçe teşkilatına kalabalık bir gurupla gelen Isparta Milletvekili ve Milletvekili Aday Adayı Aylin Cesur Bugüne kadar yaptığı çalışmaları anlattı. Cesur, TBMM’de çok yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini ve bu arada bir de kongre sürecinin yaşandığını belirterek “Bu yoğun tempo içerisinde ilimizin, ilçelerimizin tüm sorunlarını TBMM gündemine taşıdık ve takipçisi olduk. Teşkilatlarımızın yani sizlerin bize ilettiği, çiftçimizin, köylümüzün problemlerinin çözümü için, Yalvaç’ın yaşadığı su, yol, hastanedeki doktor ve cihaz eksiklikleri gibi bir çok konuyu dile getirdik’ dedi.

Beş yıl içinde heybemizi doldurduk, genel başkanımıza sunduk…

Partinin kuruluşundan bu güne kadar çok önemli bir yere geldiğini ifade eden Cesur, “Sayın Genel Başkanımızın bana görevi verirken söylediği gibi “Babanın kızı olarak” layıkı ile görev yapmaya çalıştık. Bu beş yıl içerisinde taleplerinizi dinledik, aldık ve ilgili yerlere ilettik, TBMM’ye taşıdık. Bunları teşkilatımızla birlikte yaptık. Bu beş yıl içerisinde sizlerden aldıklarımızla heybemizi doldurduk ve bu heybeyi sayın genel başkanımıza sunduk. Artık takdir kendisinindir. Sayın Genel Başkanımız titizlikle aday belirleme çalışmalarını yürütüyor, bunun için çeşitli yöntemleri var, anket çalışmalarını inceliyor. İnşallah önümüzdeki günlerde uzun uzun yeniden birlikte olacağız” dedi.

Ülkeyi yönetemeyen bu iktidardan kurtulacağız, hesap soracağız…

İYİ Parti’nin iktidara hazırlandığını belirten Cesur, “Partimiz İktidara yürüyor, Genel Başkanımız sayın Akşener’in liderliği ve özverili çalışmaları ile 20 yıldır Türkiye’yi yönetemeyen bu iktidardan kurtaracağız. Bu iktidar pandemide, depremlerde, yangınlarda, ülkeyi yönetemediğini defalarca gösterdi. Bir maskeyi dağıtamadılar, depremzedeye çadır veremediler, kar yağdı günlerce Isparta elektriksiz kaldı. Ülkeyi karanlığa ve soğuğa mahkum eden, emekliye kabir azabı yaşatan, çiftçiyi, köylüyü perişan eden bu iktidardan kurtulacağız ve hesap soracağız. Milletimiz bahara uyanacak, 14 Mayıs’ta yeter söz milletindir diyecek. Türkiye’yi bu hale getirenlerden hesap elbette sorulacak ama ilk işimiz bu değil, ona da sıra gelecek. Türk Milletinin alın teri ile kazanıp ödediği vergilerin yine halkımıza verilmesi olacak ilk işimiz” dedi.

Parti üyeleri ve vatandaşlarımızın çeşitli konulardaki sorularını da kısaca cevaplayan  İYİ Parti Milletvekili Cesur, beraberindekilerle yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından başka bir ilçe teşkilatı ziyareti için Yalvaç’tan ayrıldılar.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.