• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

04 Haziran 2018

İYİ Parti Adayları Yalvaç’ta

Seçim tarihinin yaklaşması üzerine siyasi partiler ve Milletvekili Adaylarının propaganda çalışmaları da hız kazandı. 24 Haziran’da ilk defa seçime girecek olan İYİ Parti adayları tam kadro olarak bugün Yalvaç’taydı.

Bugün sabah saatlerinde Yalvaç’a gelen İYİ Parti Milletvekili adayları Dr. Aylin Cesur, Mustafa Şimşek, S. Sami Altınkaya ve Dr. Levent Başyiğit, Pazartesi günleri kurulan Yalvaç pazarında vatandaşlarla ve esnafla buluştular.

İlk olarak İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı’na gelen milletvekili adayları Cesur, Şimşek, Altınkaya ve Başyiğit burada bir süre partilileri ile sohbet ettiler. Daha sonra milletvekili adayları, ilçe yöneticileri ile birlikte pazar ve esnaf gezisi yaptılar. Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen adaylar, sorunların çözümü için kendilerinin ve partilerinin önerilerini anlatarak 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener ve kendileri için destek istediler. İYİ Parti’liler ve Milletvekili adayları Çınaraltı’na giderek buradaki vatandaşlarla sohbet ettiler.

Milletvekili adayları ile birlikte seçim çalışmalarına katılan İlçe Başkanı İlhan Yüksel, İYİ Parti iktidarı ile Türkiye’nin demokrasi, kalkınma, sanayileşme, çağdaş hukuk devleti hedeflerine ulaşacağını belirtti. Yüksel, “İYİ Parti, ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulabilmesi için yola çıkan iyi insanlardan oluşmuştur. Ülkemizi demokrasi, kalkınma, hukuk, sanayileşme yolunda sürekli ileri götürecek kadro İYİ Parti’dedir. Biz diyoruz ki Türkiye yüzünü güneşe dönecek ve İYİ’ler kazanacak, Türkiye kazanacak” dedi.

Bu arada İYİ Parti Milletvekili adayları Yalvaç gezisinde gazetemizi de ziyaret etti. Bu ziyaretle ilgili  ayrıntılar az sonra…

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.