• MODA YAPI

logo

25 Mayıs 2023

CHP’li Özgür Özel bugün Isparta’da

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 25 Mayıs Perşembe günü, yani bugün Isparta’da olacak.

Alınan bilgiye göre, Özgür Özel, Burdur programının ardından Isparta’ya gelecek. Saat 17:00’de Kaymakkapı Meydanı’nda halk buluşması gerçekleştirecek olan Özgür Özel, daha sonra esnaf ziyareti ve şehir turu yapacak.

Özel’in daha sonra saat 19:00’da IYAŞ AVM civarında kafeleri ziyaret etmesi ve Türkoloji Parkı’nda gençlerle buluşması bekleniyor.

CHP İl Başkanı Tansel Dilaver, “28 Mayıs seçimleri için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. İl merkezi, ilçeler, beldeler, köyler ve mahallelerde millet ittifakı bileşini partilerimizle birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Isparta Milletvekilimiz Yalım Halıcı, Antalya Milletvekilimiz Aliye Coşar, Muğla Milletvekilimiz Suat Özcan ve Milletvekili Adaylarımız Taner Cantekin, Hüseyin Yıldızhan, Hatice Yıldız ve partililerimizle birlikte çalışmalarımız son güne kadar aynı heyecan ve coşkuyla devam edecek. Biliyoruz ve görüyoruz ki Genel Başkanımız ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu 28 Mayıs’ta Çankaya Köşkü’ne çıkacak.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.