logo

12 Mayıs 2021

CHP İlçe Başkanı Ali Arı’dan Bayram Tebriği

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı, yarından itibaren kutlayacağımız Ramazan (Şeker) Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Arı’nın mesajı şöyle:

“Sabır, ibadet ve rahmet ayı olarak kabul ettiğimiz Ramazan ayını, bir kez daha Kovid-19 pandemisinin gölgesinde yaşadık. Salgın hastalık ve etkisiz kalan tedbirler, maddi ve manevi güçlükler yarattı. Ancak salgın, bu mübarek ayda bize ve tüm insanlığa dayanışmanın, yardımlaşmanın önemini tekrar hatırlattı. Milletimizin bu zor günleri sağlık ve huzur içinde atlatabilmesi için elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam ediyoruz

Tüm dünyanın “Sosyal Devlet” ilkesinin önemini anladığı bu zorlu günlerde, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimiz “Sağ elin verdiğini sol elin görmediği” bir anlayışla, hiçbir vatandaşımızı ayırmadan, hiç kimsenin yoksulluğunu ifşa etmeden, milletimizle omuz omuza verdi.

Bu duygularla Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını, terör örgütlerine karşı mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimizi, Kovid-19 mücadelesinde kaybettiğimiz sağlık çalışanlarımızı rahmetle anıyoruz.

Salgına karşı olağanüstü bir çabayla mücadele eden tüm emekçilerimize şükranlarımızı sunuyor, tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyoruz.

Sevgi, saygı, barış ve kardeşlik dolu nice bayramlara.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.