• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Ak Parti’den STK ve kamu yöneticilerine ziyaretler

Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı, bir süredir yürüttükleri çeşitli sosyal grup ve kurumlarla görüşmeleri, geçtiğimiz hafta sivil toplum örgütleri ve kamu yöneticileriyle sürdürdü.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu’nun verdiği bilgiye göre, parti yönetim kurulu üyelerinden bir grup, kadın ve gençlik kolları başkanlarıyla birlikte Yalvaç Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası, Kalaycılar ve Madeni İşler Esnaf Odası, İnşaatçılar ve Marangozlar Esnaf Odası yöneticilerini makamlarında ziyaret ettiler.

Yaşanan ekonomik gelişmeler ve yerel sorunların konuşulduğu görüşmeler sivil toplum örgütlerinde memnuniyet yarattı. Bu ziyaretlerin ardından, ilk olarak yeni göreve başlayan Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler. Ak Parti heyeti, daha sonra yeni atanan ve görevlerine başlayan Mal Müdürü Selami Akıncı ve Vergi Dairesi Müdürü Talip Şahan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Sektioğlu, bir süredir gerçekleştirdikleri bu ziyaretlerin koordinasyon açısından çok yararlı olduğunu belirterek, “Yalvaç için gerek kamu yöneticilerimizle gerekse STK yöneticileriyle istişare ederek sorunların çözümünü ve hizmet üretilmesini hedefliyoruz.” dedi.

akp_yalvac_ziyaretler3

akp_yalvac_ziyaretler2

akp_yalvac_ziyaretler

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.