logo

06 Nisan 2023

Ak Parti aday adayı Günay’a Yalvaç’tan 63 imzalı destek

Partilerin milletvekili aday belirleme süreci sürerken, aday adaylarının parti genel merkezlerine yönelik çalışmaları da son sürat devam ediyor.

Bu çalışmalar içerisinde, Yalvaç’ta en dikkat çeken hareket, ilçe merkez mahalle ve köy muhtarları ile sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin Ak Parti Milletvekili aday adayı, Kızılca Muhtarı Soner Günay’a verdikleri imzalı destek oldu.

Yalvaç ilçe merkez mahalle muhtarları ile köy muhtarlarından toplam 57 tanesi ile ilçemizde faaliyet gösteren oda başkanlarından 9’unun imza atarak destek verdiği metinde şu hususlara yer verildi:

“AK PARTİ GENEL MERKEZİNE

28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Isparta Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı Soner GÜNAY’ı, bugüne kadar gerek bir sade vatandaş olarak gerekse bir muhtar olarak yaptığı gayretli çalışmaları nedeni ile kendisine verilen görevi en iyi şekilde yapacağına inancımız tamdır. Muhtar ve STK’lar olarak uygun görüldüğü takdirde asil listede görmek istiyoruz.

Gereğini bilgilerinize arz ederiz.”

Muhtar ve STK yöneticilerin destek verdiği Günay, imzalı dilekçeleri Ak Parti Genel Merkezi’ne ulaştırırken, bu çalışma Ak Parti Genel Merkezi ve Yalvaç kamuoyunda dikkatleri Günay’ın üzerine çekti.

Günay, kendisine imza ile destek verilen muhtar ve STK yöneticilerinin dilekçelerinin tamamını kendi sosyal medya hesabında yayımladı.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.