• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Ağustos 2020

YILDIZ: Adaylıktan Çekilmedim, Çekilme Söz Konusu Bile Olamaz

Geçtiğimiz Nisan-Mayıs aylarında yapılması planlanan ancak Corona Virus salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen Ak Parti İlçe Kongresi için bekleyiş sürüyor.

Mart ayında ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Eyüp Yıldız, gazetemize yaptığı açıklamada adaylıktan çekilmesinin söz konusu olmadığını belirtti.

Yıldız, “Ak Parti iktidarının Yalvaç’ımıza kazandırabileceği bir çok hizmetin hak ettiğimiz ölçülerde ilçemize getirilebilmesi için arkadaşlarımla birlikte istişare ederek geçtiğimiz aylarda yapılacak kongrede ilçe başkanlığına aday olduğumu açıkladım. Ben ve arkadaşlarım bu  kararımızdan dolayı ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gördük,  çünkü bize verilen destek beklediğimizin de üzerinde gerçekleşti ve bu bizi daha da güçlendirdi. Salgın hastalık nedeniyle tüm ülkemizde olduğu gibi biz de Yalvaç’ta kongremizi yapamadık. Ancak bu durumun bizim hizmet kararlığımızı etkilemesi söz konusu bile olamaz. Zaman zaman adaylıktan çekildiğim yolunda söylentiler çıkarılmakta. Ben yola birlikte çıktığım ekibimle birlikte adayım ve kongre hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Başladığımız bir işi yarım bırakmayız, inşallah kongremizde delege arkadaşlarımızın da teveccühü ile göreve gelerek Ak Parti iktidarında Yalvaç’ın hak ettiği hizmetlerin getirilmesi konusunda tüm gücümüzle çalışacak, iktidarın gücünü Yalvaç’a hissettireceğiz” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.