logo

Yalvaç ULTRASLAN’dan 100 aileye yardım kolisi

İlçemizin spor alanındaki örnek oluşumlarından olan YALVAÇ ULTRASLAN GRUBU, içinde bulunduğumuz Ramazan ayının havasına oldukça uygun bir etkinlikle gönülleri fethettiler.

Alınan bilgiye göre, Yalvaç ultrAslan grubu birlik oldu ve ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelere 100 adet yardım kolisi dağıttı.

Uzun zamandır Yalvaç’ta ultrAslan koordinatörlüğünü yürüten Nuri Özer ve yakın arkadaşlarının başlattığı bu oluşum her geçen giderek büyümeye devam ediyor.

ULTRASNLAR’ın son olarak aralarında başlattığı yardım kampanyası sonuç verdi, mahalle mahalle toplanan yardımı dağıttılar.

ULTRASLAN Temsilcisi Nuri Özer, “Mübarek Ramazan ayında kendimize bunu görev edindik ve bundan sonra bunu geleneksel hale getirmek istiyoruz. Artık Yalvaç’ta hem sporda hem de sosyal sorumluluk projelerinde en önde yürüyeceğiz. Tüm Galatasaray taraftarına maddi manevi verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz.”

Biz de YALVAÇ ULTRASLAN Grubu’nu yaptıkları bu harika çalışma için kutluyor, hayırlarının kabulünü diliyoruz. Var olun ASLANLAR!

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.