• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

18 Ağustos 2017

Yalvaç SGM Müdürlüğüne Y.Mecit Sezen Atandı

Bir süredir vekaletle yürütülen Yalvaç SGK Merkezi Müdürlüğü görevine Yaşar Mecit Sezen atandı. Geçtiğimiz ay sonu Yalvaç’a atanan Sezen görevine başladı.

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun çeşitli kademelerinde yaklaşık yirmi yıl görev yaptığını belirten Yaşar Mecit Sezen, son olarak Ankara Sigorta Primleri Genel Müdürlüğünde görev yaptığını ifade etti.

Yalvaç’a atanmaktan büyük mutluluk duyduğunu  dile getiren Sezen, “Yalvaç ve Gelendost halkına en iyi hizmeti verebilme gayreti içinde çalışmalarımızı başladık. Yalvaç, hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle ülkemizin en güzel beldelerinden biri. İnsanları da sıcakkanlı. Buraya atanmaktan son derece mutluyum. İnşallah çalışma arkadaşlarımızla birlikte her iki güzel ilçemizin halkına en kaliteli hizmeti vermek için çaba göstereceğiz” dedi.

Yalvaç SGM’de Bağkur tescil, askerlik borçlanması, genel sağlık sigortası işlemleri, sağlık provizyon işleri ve işyeri tescil işlemlerinin yürütüldüğünü ifade eden Sezen, “Yalvaç ve Gelendost’ta yaşayan yaklaşık 60 bin kişiye hizmet veren kurumumuzda amacımız sigortalılarımızın bize ilettikleri sorunlarını en kısa sürede çözmek.” dedi.

motto44

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.