• MODA YAPI

logo

13 Mayıs 2022

Yalvaç İyi Gençlik’te görevlendirmeler tamam

Gerek ülke genelinde gerekse Isparta ve Yalvaç’ta giderek büyüyen İyi Parti’de Yalvaç Gençlik Kolları ile Gençlik Politikaları Başkanlığı için resmi görevlendirmeler yapıldı.

Alınan bilgiye göre, İyi Parti Yalvaç Gençlik Kolları Başkanlığı’na Ünzile Gülsoy atanırken; Gençlik Politikaları Başkanlığı’na Gökhan Akkoyunlu atandı.

Konuyla ilgili olarak İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş, “İyi Parti Gençlik Kolları İl Başkanımız Sayın Avukat Yağmur Yasemen Tuğlacı, Yalvaç’ımıza görev tevdi etmek için geldiler, kendilerine çok teşekkür ederiz. İyi Parti Yalvaç Gençlik Kolları Başkanlığına Ünzile Gülsoy’un ve İyi Parti Yalvaç Gençlik Politikaları Başkanlığına Gökhan Akkoyunlu’nun genel merkezimizce atamaları yapılmıştır. İyi’lerin İyi yürüyüşü güçlenerek devam etmektedir. Gökhan ve Ünzile kardeşimizi görevleri nedeniyle kutluyor, hep birlikte iyi işlere imza atacağımıza inanıyorum. Gençlerimizi ve kadınlarımızı İyi Parti saflarında yer almaya davet ediyor, tüm hemşehrilerimize saygılar sunuyorum.” dedi.

Biz de Gökhan ve Ünzile başkanları kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.