• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

24 Aralık 2017

Yalvaç Belediyesi, Durmaz ve Aşık Sefai’yi ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Isparta’ya geldi.

MHP Genel Merkezinin Yerel Yönetimlerde Üretken Belediyecilik modeli ile ilgili başta Isparta Belediyesi olmak üzere, ilçe ve belde belediyelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Durmaz, “Isparta’ya her geldiğimizde sayın başkanımızın önderliğinde meclis üyelerimizin ve belediye çalışanlarımızın Isparta’ya değer kattıklarını, şehrin sosyal yaşam seviyesini, refah seviyesini, yaşam standardını yükselttiklerini görmekten ziyadesiyle mutlu oluyoruz. Gördüğümüz manzaradan son derecede mutlu olduğumuzu belediye başkanlarımızın çalışmalarından gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyorum.” dedi.

Program çerçevesinde 22 Aralık Cuma günü öğleden sonra ilçemize gelen Sadir Durmaz, Yalvaç girişinde kalabalık bir partili grup tarafından karşılandı. Girişte belediye tarafından binası yaptırılarak işletmecinin hizmetine sunduğu iplik fabrikası ile yine belediye tarafından yapımı geçtiğimiz günlerde tamamlanan yeni otogarı gezen Durmaz, hizmetlerle ilgili olarak ayrıntılı bilgi aldı.

Buradan Yalvaç Belediyesi’ne geçen Durmaz, Başkan Tütüncü tarafından geride kalan yaklaşık 4 yıllık icraat dönemiyle ilgili olarak kısa bir brifing verildi. Burada partililerle sohbet eden Durmaz, Isparta’daki MHP’li belediyelerin geçer not aldığını ifade etti.

Akşam’da Aşık Sefai için düzenlenen “Aşık Sefai ile Kırk Yılın Harmanı” programına katılan Durmaz, buradaki katılımcılara yönelik bir konuşma yaptı. Türkiye’nin içinden geçtiği zor süreçte parti olarak AKP’ye değil Türkiye’ye destek verdiklerini ifade eden Durmaz, İYİ Parti’ye geçen eski partililerine ve Akşener’e yönelik sert eleştiriler yöneltti.

Yalvaç’ta iyi bir belediye yönetimi örneği verildiği ifade eden Durmaz, buradan Senirkent’e geçmek üzere ayrıldı. Program Aşık Sefai’nin konseri ile gece boyu coşkuyla devam etti.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.