• MODA YAPI

logo

24 Nisan 2023

“Vatandaşın Umudu MİLLET İTTİFAKI”

Genel seçimlere sayılı günler kaldı. Milletvekili adayları köy, kasaba ve ilçe ayrımı yapmadan çalışmalarına devam ediyor. Ramazan Bayramı’nda Yalvaç ve Şarkikaraağaç’ta seçim çalışması yürüten CHP Isparta Milletvekili Adayları M. Tamer Cantekin ve Hüseyin Yıldızhan, vatandaşın tek umudunun Millet İttifakı ve Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söylediler.

Seçim Çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Isparta Milletvekili Adayları Tamer Cantekin ve Hüseyin Yıldızhan, Şarkikaraağaç Gedikli Köyünde davul ve zurnalarla karşılandı. Gedikli köyü Tamer Cantekin’i ve Hüseyin Yıldızhan’ı bağrına bastı.

Yalvaç’ın Özgüney, Özbayat, Kuyucak, Bağkonak, Kozluçay, Dedeçam, Altıkapı, Bahtiyar ve Çetince köylerinde hem bayramlaşan hem de seçim çalışması gerçekleştiren CHP Milletvekili Adayları Cantekin ve Yıldızhan, gittikleri her bölgede büyük bir teveccüh ile karşılaştıklarını ifade ettiler.

Bayram süreci boyunca binlerce vatandaş ile bayramlaştıklarını ifade eden Milletvekili Adayı Tamer Cantekin, “Mübarek Ramazan Bayramı sürecinde Ispartalı hemşehrilerimizle sohbet ettik. Projelerimizden bahsettik. Kadirşinas halkımız bizi dinledi ve destek vereceğini ifade ettiler.  Isparta’da halk unutulmuş, sorunlar pas pas altı edilmiş. Nereye gitsek yığınla sorunla karşılaşıyoruz. Memleketim Yalvaç’ın göç, işsizlik ve su sorunu almış başını gitmiş. Yalvaç resmen üvey evlat muamelesi görmüş. Şarkikaraağaç’a verilen sözler yerine getirilmemiş. Halkımız bize umudun CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu tekrardan söyledi.  Bize duyulan güveni asla boşa çıkarmayacağız. Herkes için CHP diyoruz.” dedi.

 

ELİNİ SIKMADIĞIMIZ HEMŞEHRİMİZ KALMAYACAK

Yalvaç’a bağlı bütün köylere ziyaretlerde bulunan Tamer Cantekin, vatandaşlarla ve çocuklarla bayramlaştı. Cantekin seçime kısa bir süre kaldığını, elini sıkmadığı hemşehrisi kalmayana kadar çalışacağını ifade etti. Girdiği her ortamda ve ziyaretlerde sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Tamer Cantekin her kesimden destek görmeye devam ediyor.

 

İLK OYUM CHP’YE

Ziyaretleri sırasında 18 yaşındaki Şevket Aksu ile karşılaşan Tamer Cantekin gençlerden de tam destek aldı. İlk kez oy kullanacağını belirten Aksu, seçimlerde oyunu CHP’den yana kullanacağını belirtti.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.