• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

14 Ekim 2018

Ultraslan Yalvaç’tan Dedeçam’a Kütüphane

Galatasaray Spor Kulübü’nün en büyük taraftar grubu ULTRASLAN’ın Yalvaç Temsilciliği ilçemizde örnek bir çalışmaya daha imza atıyor.

Ultraslan Yalvaç Temsilciliği, ilçemize bağlı Dedeçam köyünde bulunan Şehit Ramazan Karaca İlkokulu öğrencilerinin kullanımına sunulmak üzere kütüphane kuruyor.

Temsilciliğin sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, Dedeçam Ş. Ramazan Karaca ilkokulu bünyesinde kurulacak olan kütüphaneye yine Dedeçam köyü şehitlerinden Yusuf Çavdar’ın ismi verilecek. Açıklamada kütüphanenin yapımının tamamlandığı ve önümüzdeki günlerde açılışının yapılacağı bildirilirken, ilkokul düzeyinde kitap, bazı okul araç ve gereçlerine ihtiyaç duyulduğu belirtildi.

Yeni kütüphanede öğrencilerin kullanımı için ihtiyaç duyulan okul araç ve gereçleri ile kitapların temini için yardımcı olabileceklerin Ultraslan Yalvaç Temsilciliği ile irtibata geçmesi de istendi.

Ultraslan Yalvaç Temsilciliği daha önce de ilçemize bağlı Eyuplar İlkokulunda Şehit Süleyman Kalkan ve Sütçüler/Kasımlar ilkokulunda da Şehit Burhan Açıkkol adına kütüphane açarak günülleri fethetmişlerdi.

İlgili haberler:

ULTRASLANLAR YİNE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

 

ULTRASLANLARDAN GÜZEL HAREKET

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.