logo

17 Mart 2024

Sürmeli Yağcı’nın canlı yayın performansı büyük beğeni topladı

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan Adayı Sürmeli Yağcı, dün akşam Yalvaç Medya Radyosu’nun canlı yayın konuğu oldu.

Kanal 32 Televizyonu’nun ardından ikinci canlı yayınına çıkan Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı, bu programda projelerini açıklama ağırlık verdi.

Yalvaç’ın ağırlaşan ve ertelenen sorunların çözümünün iktidar partisine mensup bir belediye başkanından geçtiğini vurgulayan Sürmeli Yağcı, “Yalvaç’ın sorunlarının çözümü iktidarın gücüne, arkanızda duracak milletvekillerine ve çalışkan bir başkana dayalıdır. Burada da adres bellidir. Türkiye’de hem genelde hem yerelde başarı hikayesi yazan Ak Parti’yle, arkamızda kapı gibi duran milletvekillerimizle ve çalışma hastası bir insan olarak Sürmeli Yağcı’yla sorunları çözebiliriz. Ben sahada, buna olan inancı, desteği ve teveccühü görüyorum. İnşallah 1 Nisan’dan sonra hizmet nasıl yapılırmış, çalışma nasıl yapılırmış göstereceğiz.” dedi.

Sürmeli Yağcı’nın projeleri de ilgiyle izlenirken; program bitiminde Rampalı Çarşı’nın önünde kendisini Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere yüzün üzerinde partili alkışlarla karşıladılar. Programdaki başarılı konuşma nedeniyle Sürmeli Yağcı’yı kutlayan Gencer Kondal ve partililer yürüyerek önce Anlatan Meydan’da Atatürk Anıtı önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler, ardından Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçerek değerlendirmede bulundular.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.