logo

03 Mayıs 2024

SP Yeni İlçe Başkanından Gazetemize Ziyaret

Saadet Partisi’nde yaklaşık 21 yıllık Hasan Aksoy döneminin ardından göreve gelen yeni İlçe Başkanı Kemal Kaleli gazetemizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Beraberinde Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Özen ile birlikte gazetemize ziyaret eden İlçe Başkanı Kaleli yeni dönemle ilgili hedeflerini açıkladı. Kaleli “21 yıldır partimizde başarıyla hizmet veren önceki ilçe başkanımız Sayın Hasan Aksoy’un fedakarca yaptığı görev süresinin ardından Partimiz Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığı görevine atandım. 1974-1978 yılları arasında Milli Görüş Hareketinin sanayileşme çabaları ve halkımızın menfaati için ortaya koyduğu değerli hizmetlerini tekrar milletimize ulaştırma ve ‘Milli Görüş Belediyeciliği’ne kavuşturma noktasında hedefimize ulaşmak için halkımızla kucaklaşarak çalışmalarımıza hiz verdik. İnşallah çok yakın zamanda hedefe ulaşacağız” diyerek önümüzdeki dönemde ilçemiz ve ülkemiz için önemli çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

Yeni dönemde görev yapacak ilçe yönetim kurulunun da belirlendiğini belirten Kaleli’nin verdiği bilgiye göre Mustafa Özen, Mehmet Altunay, Fikri Tülü, Siyami Uğur Yıldız, Ahmet Gülsoy, Yaşar Kahveci, Hasan Aksoy, Niyazi Özcan, Hüseyin Ayvalı ve Sayid Yılmaz SP Yalvaç yeni ilçe yönetim kurulunu oluşturdular.

Kaleli ayrıca başta son ilçe başkanı Hasan Aksoy olmak üzere bundan önceki dönemlerde partileri için emek veren tüm başkan ve üyelerine teşekkür etti.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.