• İYİ Parti Yalvaç Mustafa Kodal
  • MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

20 Ağustos 2021

SP, Geçim İttifakı çalışmalarına devam

Saadet Partisi, Geçim İttifakı ismini verdikleri siyasi çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, geçtiğimiz cuma günü ilçemize gelen SP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat, Saadet Partisi İl Başkanı Abdülbaki Özyurt’la birlikte çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy ve yöneticiler, esnafın ve vatandaşların dertlerini dinlediler.

Yaptıkları çalışmayla ilgili olarak SP Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy şu bilgileri verdi:

“Hepimizin ortak bir derdi var. Evlerde kaynamayan tencerenin, ay sonunda gelen faturaların, ağır vergilerin, hayatı yaşanmaz kılan hayat pahalılığının ve ekonomik çıkmazların getirdiği; geçim derdi.

Geçim İttifakı çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda 20 Ağustos Cuma günü Genel Başkan Yardımcımız ve Üsküdar Belediyesi önceki başkanlarından Yılmaz Bayat ile esnaf ziyaretleri yaptık. Saadet Partisi olarak sıkıntıların çözümü konusunda fikirlerini dinledik, sorunlarını ve beklentilerini öğrendik. Bunun yanında, Yalvaç Ziraat Odası Başkanı Ali Sarıpınar’ı ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde kendisinden tarım ve hayvancılık konusunda yaşanan sıkıntıları ve çözüm yollarını dinledik. Partimizin görüşlerini ileterek kendisinin eleştiri ve tavsiyelerini sorduk. Güzel bir sohbet ortamında çok verimli fikir alışverişi oldu. Daha sonra Yalvaç Terziler Kahveciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Rüştü Döklü’yü ziyaret ettik. Kendisiyle konfeksiyon esnafları başta olmak üzere ilçemiz esnaflarının, pazarcıların sorunlarını ve sıkıntılarını konuştuk. Değerli başkanlara misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.

Yaşanan geçim sıkıntısına farkındalık oluşturmak, herkesin sesi olabilmek, sorunlara çözüm üretebilmek adına Geçim İttifakı kampanyasıyla birlikte; esnafla, işçilerle, işsizlerle, memurlarla, sanayicilerle, çiftçi ve besicilerle, işverenlerle; ülkemizde geçim mücadelesi veren herkesle ittifak yapıyoruz.

Görüşü ne olursa olsun, partisi ne olursa olsun bütün insanlarımızı Geçim İttifakı’na davet ediyoruz.

Hayat pahalılığına,

Adaletsiz gelir dağılımına,

Üretmeyen ekonomiye,

İşsizliğe, ağır vergilere,

“Hayır!” diyen herkesle

Hepimizin gerçek gündemi için…

Geçim İttifakı’nda buluşuyoruz!”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.