logo

29 Mart 2024

Sönmez ve Tütüncü’ye program sonrası müthiş destek

Dün akşam Halil Hilmi TÜTÜNCÜ ve sonrasında da MHP Isparta Milletvekili hemşehrimiz Hasan Basri SÖNMEZ’in katıldığı radyo programı oldukça ses getirdi.

Programda Halil Hilmi TÜTÜNCÜ birçok konuya açıklık getirirken “KARANLIKTAN KORKAN YÜKSEK SESLE ŞARKI SÖYLERMİŞ, SEÇİMİ KAYBETMEKTEN KORKAN DA BOŞ VAATLER VERİRMİŞ “dedi.

Ayrıca kanun, mevzuat, bürokratik işleyişten haberdar olmayan adaylar, temeli ve fizibilitesi olmayan vaatlerle seçmenin karşısına çıkmışlar. Kazanacak aday olarak bizler ayağı yere basan projeler ve tamamlayacağımız işlerden bahsediyoruz. Yalvaçlı hemşehrilerimin sağ duyusuna ve ferasetine inanıyor ve güveniyorum ki, 31 Mart akşamı Huzur ortamında Vekilimizle beraber 5 yıllık görevi bizlere teslim edeceklerdir.” dedi.

Programın son bölümüne MHP Isparta Milletvekili hemşehrimiz Hasan Basri SÖNMEZ de katılarak vatandaşlara seslendi.

SÖNMEZ, “Rakamlar önümüzde, tabii yayın yasağı olduğu için açıklamıyorum, ancak şu kadarını ifade edeyim ve aramızda da kalmasın BİZ BU SEÇİMİ KAZANDIK…

Tüm hemşehrilerime bize sahip çıktıkları ve Yalvaç’ın sorunlarını bilen her sokağını adım adım gezen dünü de bugünü de yarını da burada olan Hasan Basri SÖNMEZ’e ve Huzur içinde bin bir zorlukla geçtiğimiz süreci geçiren Başkanımız Halil Hilmi Tütüncü’ye verdikleri destek için sonsuz teşekkür ediyorum. Yalvaç bir kez daha göstermiştir ki, Yalvaç evlatlarına ve geleceğine sahip çıkacaktır.

Program esnasında radyo stüdyosunun olduğu Rampalı Çarşı’ya akın eden yüzlerce vatandaş, görülmeye değer bir coşkuyla sloganlar atarak yeni dönem de de Halil Hilmi Tütüncü diyerek desteklerini ortaya koydular. Program çıkışında Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü ve Milletvekili Hasan Basri Sönmez’i meşaleler, alkışlar ve sloganlarla karşılayan kalabalık grup hep birlikte Çınaraltı’na doğru yürüyüş gerçekleştirdiler.

Programdan sonraki kalabalık ve coşkudan duygulanan Yalvaç Belediye Başkanı Tütüncü, “Zaferler sığmaz bazen kabına… BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ. Gösterdiğiniz teveccüh için tüm Yalvaç’lı hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun… 1 Nisan’da hep birlikte daha güçlü bir şekilde HUZUR’a ve HİZMET’e devam diyoruz…” mesajını paylaştı.

İşte dün akşamki coşkunun görüntüleri:

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.