• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

31 Ocak 2018

Şoförler “Yeniden İlhan Demirkılınç” dedi…

Dün ilçemizde gerçekleşen Yalvaç Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası genel kurulunda üyeler yeniden İlhan Demirkılınç ve yönetimine görev verdi. 268 üyesi bulunan Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası genel kurulunda 4 aday başkanlık için yarıştı.

Yalvaç Otogarı’nda bulunan Yalvaç Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası binasında saat 13.00’te başlayan genel kurula Isparta Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Tural, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Yalvaç ESSKK Başkanı Sürmeli Yağcı, Ak Parti İlçe Başkanı Hayri Uyar, Yalvaç’taki diğer meslek odalarının başkanları ve oda üyeleri katıldı.

Genel Kurul divan başkanlığına seçilen Isparta Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Tural, şoför esnafının yaşadığı sıkıntıları dile getirdi. Tural, “Bizler kendi aramızda birlik ve beraberliği sağlayarak bu sorunların üstesinden gelebiliriz. İnanıyorum ki üyelerimiz bu genel kurulumuzu da birlik beraberlik içerisinde gerçekleştireceğiz”dedi.

Genel kurulda Yönetim, Denetim Kurulu faaliyet raporlarının ve bütçenin görüşülerek ibrasının ardından seçimlere geçildi ve Yalvaç Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yönetmek üzere bu defa 4 aday yarıştı. Halen başkanlığı yürüten İlhan Demirkılınç’ın yanı sıra Ramazan Öncü, Şinasi Zeybek ve Oktay Kiriş adlı üyeler ve listeleri seçime girdi. Seçim sonunda İlhan Demirkılınç 76, Ramazan Öncü 39, Şinasi Zeybek 22 ve Oktay Kiriş’in 22 oy aldıkları görüldü. Bu sonuçlara göre üstüste üçüncü kez Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın başkanlığına İlhan Demirkılınç seçildi.

Yalvaç Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu asil üyeleri: İlhan Demirkılınç, Mustafa Kodaloğlu, Kamil Kayhan Özgül, İbrahim Sümer, Mustafa Göçmen, Abdülkadir Dilek, Emin Ayten. Yedek üyeler ise, H.İbrahim Özyurt, Yusuf Yürük, Yusuf Ayaz, Hasan Ulaş, Hasan Bayar, Hüseyin Aydınlı, Ahmet Türker.

Yalvaç Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası yeni Denetim Kurulu asil üyeleri: Emin Atabey, Ümit Ayhan, Mevlüt Doğan. Denetim Kurulu yedek üyeleri: Ramazan Ekener, Ramazan Karataş, İbrahim Kızıl.

ilhan2

sof23

sof24

sof25

 

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.