logo

24 Aralık 2022

Saadet Partisi’nden CHP’ye ziyaret

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy ve yönetim kurulundan bazı üyeler, CHP Yalvaç İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Konuyla ilgili olarak CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı, gazetemize şu bilgileri verdi: “Cuma günü saat 16.00’da Saadet Partisi İlçe Başkanı Sayın Hasan Aksoy ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile CHP İlçe Başkanlığı binamıza ziyarette bulunmuşlardır. Bir araya gelmemizin öncelikli konusu, ülkemizin yaşadığı tüm sıkıntıların sebebi olan Ak Parti iktidarı ve tek adam yönetim şeklinin çözümü olan Millet İttifakı birlikteliğini Yalvaç’ta daha aktif hale getirmemiz için altılı masayı oluşturan tüm partilerin birlikte hareket etmesi amaçlıdır.

Millet İttifakı partilerinin ortak amacı olan geliştirilmiş parlamenter sistemi ve yasama, yürütme, yargıyı kapsayan güçler ayrılığı sistemini gerçekleştirecek çalışmalara bizlerin de destek olarak halkımıza anlatma konusundaki düşüncelerde hemfikir olduğumuzu teyit ettik.

CHP ve SAADET PARTİSİ olarak 2023 yılında yapılacak seçimlerde Millet İttifakının başarısı için uzlaşma ve çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdüreceğimizi kararlaştırdık.

Önümüzdeki günlerde Millet İttifakı’nın tüm partileriyle bir araya gelip, birlikte hareket edeceğimizi, çözümün Millet İttifakında olduğunu halkımıza arz edeceğiz.

Son olarak Millet İttifakı’nın genel seçimlerde iktidar olmasıyla, Yalvaç’ımızda yerel seçimlerde de birlikte hareket ederek Yalvaç Belediyesi’ne Millet İttifakı’nın bayrağını dikerek halkımızın yaşadığı su sorunu, yolların perişanlığı, organize sanayi konusu, memleketimizin kasabaya dönmesi ve daha birçok sıkıntının Millet İttifakı ile çözüleceğini kararlaştırdık. Hemşehrilerimize saygıyla duyururuz.”

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.