• osman-köse

logo

11 Eylül 2023

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Birol Aydın, ilçemizi ziyaret etti

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Birol Aydın, 7 Eylül Perşembe günü ilçemize bir ziyaret gerçekleştirdi.

İstanbul Milletvekili Aydın, perşembe günü saat 18.00 civarında Yalvaç girişinde bir grup tarafından araçlarla karşılandı. Buradan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’na geçen İstanbul Milletvekili Birol Aydın’a, Saadet Partisi Isparta İl Başkanı Yaşar Gürtoklu, Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy, il ve ilçe yöneticileriyle bir grup partili eşlik etti.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen ziyarette başta Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere Yalvaç ekonomisiyle ilgili görüş alışverişi gerçekleştirildi. Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yalçın Kurucu tarafından Yalvaç’ın ekonomi hayatıyla ilgili bilgiler sunulan Aydın, yerel sorunların çözüme kavuşması için gerekli çalışmalara destek vereceğini ifade etti.

İstanbul Milletvekili Aydın, TSO ziyaretinin ardından Çınaraltı’na gelerek vatandaşlarla selamlaşarak kısa süreli sohbetlerde bulundu. Aydın ve beraberindekiler bir süre Çınaraltı’nda oturarak vatandaşlarla çay içerek değerlendirmelerde bulundular.

Buradan Yalvaç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne geçen Milletvekili Aydın, Başkan Sürmeli Yağcı ve yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu.

SP İstanbul Milletvekili Aydın, perşembe akşamı 21.00’de partisi tarafından Efeoğulları Bahçe Kafe’de düzenlenen Halk Buluşması’na katılarak vatandaşlara hitap etti.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.