• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

06 Ocak 2017

ÖZGÜL’DEN TÜTÜNCÜ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Atayalvaç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Bülent Özgül, okullarının ve KYK yurtlarının altyapı çalışmalarında verdikleri destekten dolayı Yalvaç Belediye Başkanı Av.Halil Hilmi Tütüncü’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Okullarının kanalizasyon, su ve elektrik altyapısı ve bahçe düzenlemesi çalışmalarında belediyenin her türlü desteği verdiğini belirten Özgül, “Yaklaşık 20 yıllık Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtların kanalizasyon sorununun çözümüyle beraber okulumuzun her türlü talebine olumlu yaklaşan Yalvaç Belediyesi’ne ve başkana çok teşekkür ediyoruz. Bilindiği gibi, KYK’ya bağlı yurtların kanalizasyonu kurulduğundan bu yana açığa bırakılıyor, bu durum da çok büyük problem ve şikayetlere yol açıyordu. Belediye meclisimizin geçen yıl aldığı karar uyarınca yapılan çalışmalarla beraber okulumuzun altyapı çalışmalarına verilen destekle bu sorunlar çözülmüş oldu. Soğuk havalarda, diğer işlerinin yanında, okulumuz ve KYK’nın çalışmalarına büyük bir özveriyle omuz veren işçi kardeşlerimize de çok teşekkür ediyorum. İlçemizdeki üniversite yatırımlarının büyümesi için belediyemizin desteği çok önemli. Bu konuda belediyemizi her zaman yanımızda bulduğumuzu ifade etmek istiyorum. Başkanın şahsında tüm belediye çalışanlarımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Destekleriyle daha iyi bir yerleşke oluşturacağımıza ve öğrencilerimize daha güzel bir ortam sunacağımıza inanıyorum. Bunun yanısıra üniversite yönetimimize ve Yapı İşleri dairemize de verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Başkan Tütüncü de, “Biz şehrimiz için büyük önem taşıyan üniversitemize ve öğrencilerimize büyük değer veriyoruz. İmkanlarımız çerçevesinde, üniversitemize her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Hocamızın bahsettiği çalışma kapsamında yaklaşık 1 km’lik bir hat döşeme işlemi gerçekleştirildi. Hava şartlarının zor olması ve başka altyapı problemlerinin olmasına rağmen bu işi son büyük yağışlar gelmeden tamamlamış olduk. Bu çalışmaların belediyemize maliyeti yaklaşık 50 bin lira olmuştur. Şehrimize katkı koyan bütün kurum ve kişilerin yanında olmayı sürdüreceğiz. Burada, üniversitemizden ve üniversite öğrencilerimizden isteğimiz, hizmet aldıkları Yalvaç’ımıza adres kayıtlarını taşımalarıdır. Daha iyi hizmet verebilmek için adres kayıtlarının taşınması durumunda ilave alacağımız İller Bankası payının tamamını yine gençlerimiz için harcama sözünü vermiştik, yine sözümüzdeyiz. İlçemizde üniversite yatırımlarının ve öğrenci sayısının artması, gelen öğrencilerin memnuniyetinin yüksek olması için el ele çalışmaya her zaman hazırız.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.