logo

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’ne Özel BÜYÜK İNDİRİM!

Bölgemizde sıklıkla yaptığı büyük indirim kampanyaları ile adından sürekli olarak söz ettiren MAKYAJ KOZMETİK “24 Kasım Öğretmenler Günü” için açtıkları yeni bir indirim kampanyası ile Öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceklerini duyurdu.

Makyaj Kozmetik işletmecisi ve başarılı iş insanı Burcu Okumuş, “Makyaj Kozmetik olarak Öğretmenlerimizin hayatın her alanında yer aldıklarının ve bizleri daima ileriye taşıma azim ve gayreti içerisinde olduklarının bilincindeyiz. Bu indirim kampanyası ile kutsal bir mesleği yerine getiren ve hepimizi yetiştiren öğretmenlerimizin her yıl olduğu gibi bu yıl da bu özel günlerinde bir nefes olsun yanlarında olmak istedik. Bu vesile ile  tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun” dedi.

Okumuş, öğretmenlerimizin yanında tüm halkımızın da indirimlerden faydalanabileceklerini de ifade etti ve Makyaj Kozmetik’te 24 Kasım tarihinde kasada yüzde 15 oranında uygulanacak indirimlerden faydalanabilmeleri için tüm öğretmenleri ve halkımızı Belediye Sarayı Zemin Katta yer alan işletmelerine davet etti.

Okumuş, “Makyaj Kozmetik işletmesi olarak halkımızın kişisel bakım ürünlerine daha kolay erişebilmesi adına bu tür indirim kampanyalarını devam ettireceğiz” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.