• MODA YAPI

logo

29 Nisan 2020

Kaymakam Yılmaz, parti başkanları ve YALTSO başkanını ağırladı

Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz, bugün siyasi partilerin ilçe başkanları ve Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu’nun bulunduğu heyeti ağırladı.

Kaymakamlık toplantı salonunda sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yapılan toplantıda, Kaymakam Yılmaz’ı ziyaret eden Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer, CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı, MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı Fikret Çalışkan, Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu, ISUBÜ Öğretim Üyesi Bülent Özgül’den oluşan heyete ilk olarak Kaymakam Aytekin Yılmaz tarafından pandemi sürecinde ilçemizde bugüne kadar yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verildi. Kaymakam Yılmaz’ın talimatıyla toplantıya katılan Yalvaç İlçe Sağlık Müdürü Dr. Levent Oruç, Yalvaç Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ümit Burçakbaş ve Yalvaç SYDV Müdürü Bülent Gökçen tarafından çalışmalarla ilgili olarak bilgi aktarımı yapıldı.

Bilgi aktarımlarının ardından sırasıyla Alperen Özer, Ali Osman Sönmez, Ali Arı, Fikret Çalışkan, Bülent Özgül ve Yalçın Kurucu’nun görüşleri ve sorularını alan Kaymakam Yılmaz, devletin belirlemiş olduğu tedbirler çerçevesinde gerekli önlemlerin alındığını ve alınmaya devam edeceğini kaydederek, yardım çalışmaları konusunda da devletin tüm imkanlarıyla vatandaşlarımıza destek olmaya çalıştıklarını ifade etti. Yardım çalışmalarıyla ilgili olarak detaylı şekilde rakamları da veren Kaymakam Yılmaz, ziyaretine gelen başkanlardan çalışmalara destek vermelerini istedi.

Toplantıda, parti başkanları yakın ilçelerdeki karantina olayları nedeniyle şehir girişlerinde kontrol yapılmasını talep ederken, şehir içinde de vatandaşların kurallara uyumuyla ilgili gerekli önlemlerin alınmasını istediler. Kaymakam Yılmaz, önerileri değerlendireceklerini ifade ederek ziyaretten dolayı başkanlara teşekkür ederek, “İnşallah bu süreci devlet ve millet işbirliğiyle en az hasarla atlatacağımıza inanıyorum. Herkesin duyarlılık içerisinde tedbirlere uymasını bekliyoruz. Evinden çıkamayan vatandaşlarımız için 24 saat Vefa Grubumuz hizmet vermeye devam etmektedir.” dedi.

Kaymakam Yılmaz’ı ziyaret eden heyet, çalışmalarda gösterdikleri gayretten dolayı başta kaymakamımız olmak üzere tüm kamu görevlilerine teşekkür ve desteklerini ifade ettiler.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.