• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

07 Şubat 2018

Kalaycılar Odası Yusuf Özmen’le Devam dedi

Yalvaç Kalaycılar ve Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulu bugün yapıldı. Bu genel kurul ile Yalvaç’taki meslek odalarının genel kurulları tamamlandı.

Sanayi Sitesi’ndeki oda binasında saat 10.00’da başlayan genel kurulun açış konuşmasını Başkan Yusuf Özmen yaptı. Genel kurul divan başkanlığına  6. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birlik Başkanı Ahmet Tural getirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yönetim kurulu ve denetim kurulu raporlarının görüşülerek ibra edildi. Daha sonra yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelikleri için seçime gidildi. Yusuf Özmen’den başka aday olmayınca seçime tek adayla gidildi.

Saat 17.00’de biten oylama sonucunda Yalvaç Kalaycılar ve Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına Yusuf Özmen, Yönetim Kurulu asil üyeliklerine  Bahattin Gömürt, İbrahim Kurt, Caner Büyükünsal, İsmail Soysal, H.Hüseyin Günay ve Rahmi Keskin, Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine Mustafa Ellidirhem, Mehmet Durucan, Ali Şekerci, Levent Karabıyık, A. Aydın Benzet, Sabri Parpar ve Emre Mutlu seçildi.

Denetim Kurulu asil üyeliklerine Hasan Ertan, Ali Ak ve Abdullah Şirin, yedek üyeliklerine Ziya Ertan, Hamdi Eliaçık ve O.Hüsrev Kutlu seçildi.

kalay2

kalay1

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.