• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Haziran 2018

İYİ PARTİ’den BİR İLK… FAYTONLU KONVOY

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine bir gün kala siyasi partiler seçim çalışmaları kapsamında son etkinliklerini gerçekleştiriyorlar.

İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı bugün farklı bir etkinliğe imza attı. İYİ Parti, geçtiğimiz seçim dönemlerinde araçlarla yapılan seçim konvoyunu fayton ve at arabalarıyla gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili olarak ÖZYALVAÇ’a konuşan İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel, “Kuruluşunun üzerinden çok kısa bir süre geçmesine Türkiye’nin umudu haline gelen İYİ Parti, ilçemizde de halkımızın geniş bir kesiminin teveccühünü kazanmıştır. AKP iktidarının aldığı erken ve baskın seçim kararı üzerine de yaklaşık 45 günlük bir süre içerisinde yaptığımız çalışmalarda halkımızın gösterdiği yoğun ilgi ile iktidarın tek alternatifi olduğunu göstermiştir. Bugün de her seçim öncesi yapılan araçla konvoy etkinliğini farklı bir şekilde yaptık. Ülkemizde son zamanlarda sürekli artan petrol fiyatlarına dikkat çekmek üzere faytonve at arabalarıyla seçim konvoyunu kazasız belasız yaptık. Esnafı, memuru, işçisi, emeklisi, köylüsü, çiftçisi toplumun tüm kesimleri, yaşanan ekonomik sıkıntı ile yaşam savaşı vermektedir. Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer diyerek, kimsenin cesaret edemediği bir zamanda “Biz varız” diyerek yola çıkan İYİ’ler gelecek, sıkıntıları yok edecektir. Biz buna inandık, halkımız da bize inandı. İYİ’ler kazanacak” dedi.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.