• MODA YAPI

logo

23 Ekim 2022

İYİ PARTİ’de Başkan Kocabaş, adaylığını açıkladı

Kasım ayında yapılacak İYİ Parti Yalvaç kongresi için hazırlıklar sürerken mevcut İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş ilçe başkanlığı için yeniden aday olduğunu yaptığı basın açıklaması ile duyurdu ve tüm partilileri, hemşehrilerimizi kongreye davet etti.

 

“Partimizi başarıdan başarıya ulaştıracağız”

Açıklamasına İYİ Parti ilçe kongresinin 7 Kasım 2022 Pazartesi günü yapılacağını belirten Kocabaş, “Bugüne kadar olduğu gibi İYİ Parti’mizin bayrağını yere düşürmeden, kapısına kilit vurmadan, savunduğumuz davayı en yükseğe, zirveye çıkarmayı borç bildik. Bundan sonra da İYİ Parti ailesinin başını yere eğecek hiçbir olumsuzluğa müsaade etmeyeceğiz. İnandığımız davamda, doğru bildiğimiz yolda hiç kimsenin dolduruşuna, gazına, hasetliğine, fesatlığına aldırmadan; İYİ Parti’mizin önüne çekilen setlere, engellere takılmadan uygun adımlarla korkmadan, yılmadan büyük bir azimle partimizi başarıdan başarıya ulaştırma hedefimize doğru aşk ile koşuyoruz.” dedi.

 

“Yönetim Kurulunda görev yaparken ne sebeple istifa ederek ayrıldınız”

İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş yeni oluşturacakları yönetim kurulunda yönetim tecrübesi olan, liyakatli ve ferasetli, yüksek bilgi-birikime sahip deneyimli kadro ile yollarına devam edeceklerini ifade ettikten sonra Yalvaç İYİ Parti teşkilatında geçmiş dönemlerde yaşanan bazı sıkıntıları hatırlattı.

İlçe Başkanı Kocabaş, “Değerli dava arkadaşlarım, türlü vaatlerle kandırılarak yönetim değişikliği hasıl olduğunda kendilerinin de bilerek ya da bilmeyerek Yalvaç’ta İYİ Parti’yi tasfiye edeceklerini üzülerek görürsünüz. Yirmi beş ay önce aynı yönetim kurulunda görev yaparken ne sebeple istifa ederek ayrıldınız, gemiyi terk edip bayrağı yere attınız, partinin kapısına kilit vurdunuz?

Bizler zor şartlarda kilidi açtık, bayrağımızı göndere çektik, defalarca sizlere de çağrı yaptık, yuvaya dönün dedik, ama gelmediniz. Türlü bahaneler uydurarak bırakıp gittiniz. Şunun şurasında az kaldı, peki siz ne gördünüz de dün bırakıp gittiğiniz görevlere şimdi yeniden talip oluyorsunuz?” dedi.

 

“İYİ PARTİ CESURLAR HAREKETİDİR”

Kocabaş açıklamasının son bölümünde şunları söyledi: “Bize fetocu, PKK yandaşı yaftası yapıştırmaya kalktılar, siz korkup kaçtınız. Ama bir şeyi unuttunuz; İYİ PARTİ CESURLAR HAREKETİDİR, Genel Başkanı da cesur yürekli, mertler merti MERAL AKŞENER’dir. Yalvaç İYİ Parti’de defaten şok yaşanmasına müsaade ve fırsat vermeyeceğiz. Yaptığımız her hareketin idraki ve vebali ile Sayın delegelerimize selam ve saygılarımızı sunarım. Tüm delegelerimizin bu bilinç ile duyarlı davranacaklarına inancım sonsuzdur. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE, NE MUTLU KUTLU YOLDA YÜRÜYENE.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.