• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

12 Haziran 2018

İYİ Parti Adayı BAŞYİĞİT: Görünen o ki, AKP GİDİCİ

24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren İYİ Parti’de adaylar ilçe-ilçe, köy-köy gezerek vatandaştan destek istiyor.

Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü dört milletvekili adayı ile ilçemize gelerek seçim çalışması gerçekleştiren İYİ Parti bugün de Milletvekili Adayı Dr. Levent Başyiğit’in katılımı ile Yalvaç’ta seçim çalışması yaptı.

İlçe Başkanı İlhan Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe merkezinde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Adayı Başyiğit, gazetemizi de ziyaret etti.

Dr. Başyiğit, öğle saatlerinde gazetemizi ziyaretinde yaptığı açıklamada ülkemizde bir devrin kapanmak üzere olduğunu belirterek şunları söyledi: “Seçimler nedeniyle ilimiz genelinde yaptığımız ziyaretlerde görünen o ki AKP gidici. Bu andan itibaren AKP’nin iktidarda kalması büyük sürpriz olur. Ekonomik durum oldukça kötü. Ülke genelinde olduğu gibi ilimiz ve ilçemizde de ekonomik durum günden güne kötüye gidiyor. İlçelerimizde de il merkezinde de gördük ki esnafın durumu çok kötü. Gezdiğimiz sokaklarda 4 dükkandan biri kapalı. Açık olan dükkanların sahipleri de çoğu gün siftah bile yapamadıklarını belirtiyorlar. Daha vahimi. sohbet ettiğimiz esnaf kardeşlerimizin ifadesine göre intiharı düşünen esnafların bulunduğu söyleniyor. Bunları muhalefet etmek için söylemiyorum, yalan borcum da yok. Bu söylediklerim tamamen gerçek. Biz İYİ Parti olarak insanlarımızı içinde bulunduğu açmazdan çıkarıp daha rahat, daha iyi yaşam şartlarına kavuşturmak için yola çıktık. Amacımız esnafıyla, köylüsüyle, çiftçisiyle, memuruyla herkesin insanca yaşam standardına kavuşması için çalışmaktır” dedi. Başyiğit ve beraberindekiler akşam saatlerine kadar ilçemizde seçim çalışmalarını sürdürdüler.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.