• MODA YAPI

logo

Isparta Ticaret Borsası’ndan YALTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, Meclis Başkanı Mehmet Ali Doğan, Yönetim Kurulu Üyesi Ruhu Danacı ve Genel Sekreter Ali Koyak ile birlikte geçtiğimiz günlerde yeni hizmet binasına taşınan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretçilerini makamında ağırlayan YALTSO Başkanı Yalçın Kurucu, ziyaretten dolayı Borsa Başkanı ve heyetine teşekkür etti. YALTSO Başkanı Yalçın Kurucu, Yalvaç, Şarkikaraağaç ve Gelendost ilçelerinin ihtiyaçları ve gelişimi için tüm güçleriyle çaba gösterdiklerini ve bölgesel sorunlarda birlikte hareket etmenin üyelerimizin yararına olacağını vurguladı.

Ziyarette konuşan Başkan Adar, “ İlçemizin ve  üyelerimizin beklentilerini karşılayan oldukça güzel bir bina olmuş. Sizin de belirttiğiniz üzere, üyelerimizin yararına olacak tüm faaliyetlerde birlikte hareket etmeyi önemsiyoruz. Birlikten her zaman güç doğar. Bu sebeple, faaliyetleriniz kapsamında yapacağınız tüm projelerinizde bizlerin de elimizi taşın altına koymaktan kaçınmayacağımızı bilmenizi isteriz. Bu düşüncelerimizle başta şahsınız olmak üzere yönetiminiz, meclisiniz ve binanın yapımında emeğe geçen tüm ekibinize tebrik ediyorum.” dedi.

Konuşmalarının ardından Borsa Başkanımız Ahmet Adar, YALTSO Başkanı Yalçın Kurucu’ya ziyaret anısına tablo takdim etti.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.