• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Ocak 2020

GÖKGÖZ: TOKİ İçin Belediye’nin Desteği de Şart

Adalet ve Kalkınma Partisi Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz bugün Yalvaç’taydı.

Yalvaç’a gelişinde ilk olarak gazetemizi ziyaret eden Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz burada Yalvaç’ın çeşitli sorunları ve ülke gündemine ilişkin açıklamalar yaptı.

İlçe Başkanı M.Alperen Özer ile birlikte gazetimizi ziyaret eden Milletvekili Gökgöz kendisinin seçimden sonra sık sık Yalvaç’ı ziyaret ettiğini hatırlatarak “Isparta’ya da başta Yalvaç olmak üzere tüm ilçelerine de hizmet etmek üzere çıktığımız yolda sık sık buraya gelip arkadaşlarımızı, vatandaşlarımızla bir araya gelerek sıkıntı ve isteklerini dinliyoruz. Bugüne kadar bizden talep edilen sorunların çözümü için gayret gösterdik ve birçoğunu çözdük. Bugün de Yalvaç’lı hemşehrilerimizi dinlemek ve ilçemizin bazı sorunları konusunda çeşitli temaslar için geldik. Yalvaç’lı  hemşehrilerimizin bizden sık sık talepte bulunduğu TOKİ konusunda biz üstümüze düşeni yaptık, TOKİ ile temasa  geçtik ve olumlu bir dönüş aldık. Şimdi konuyu bir çözüme kavuşturmak için geldik, konu ile ilgili olarak Yalvaç Belediyesi’ni de ziyaret edeceğiz. Zira TOKİ konusunda yerel yönetimin de taşın altına elini koyması  gerek ” dedi.

Milletvekili Gökgöz ve beraberindekiler daha sonra Ak Parti İlçe teşkilatına giderek burada bir süre partilileri ile sohbet ettiler. Gökgöz ve Ak Parti’liler Yalvaç Belediyesi’ne gitmek üzere parti binasından ayrıldılar.

Milletvekili Gökgöz’ün Yalvaç Belediyesi’ni ziyareti ve diğer temasları ile ilgili ayrıntılar birazdan ÖZYALVAÇ’ta…

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.