• MODA YAPI

logo

FB Taraftar Derneği tiyatrosuna büyük ilgi

Yalvaç Fenerbahçe Taraftar Derneği tarafından çocuklarımıza karne hediyesi olarak düzenlenen çocuk tiyatrosuna büyük ilgi gösterildi.

Dernek Başkanı Murat Deniz Oruç’un verdiği bilgiye göre, dernek öncülüğünde İstanbul Moda Çocuk Tiyatrosu tarafından sergilenen Maşa ile Koca Ayı Karlar Ülkesinde isimli çocuk oyunu, 26 Mayıs Perşembe günü okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimize ücretsiz olarak sunuldu ve tüm okullardan büyük katılım olduğu gözlendi.

Masır Düğün ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikle ilgili olarak Dernek Başkanı Oruç, “Dernek olarak bu kez çocuklarımız için bir etkinlik yapalım istemiştik. Çocuklarımıza bir nevi karne hediyesi vermek istedik. İstanbul Moda Çocuk Tiyatromuzun bu güzel oyunu için destek veren Korkmaz Demir, Eren Tarım ve Durutürk Petrol’e teşekkür ederim. Tiyatromuza katılım göstererek bize destek veren Yalvaç Kaymakamımız Haluk Şimşek’e de çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin etkinliğe katılımına destek veren okullarımıza, öğretmenlerimzie, velilerimize ve katılan tüm çocuklarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. Dernek olarak etkinliklerimiz sürecek.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.