logo

15 Temmuz 2022

CHP’den Saadet’e genelde de yerelde de işbirliği vurgusu

Kurban Bayramı vesilesiyle CHP Yalvaç ilçe Başkanı Ali Arı ve arkadaşları, Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen ziyaret nedeniyle Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Aksoy, CHP İlçe Başkanı Ali Arı ve arkadaşlarına ziyaretleri için teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade etti.

Başkan Aksoy, “Toplumda oluşturulmaya çalışılan gerginlik ve kutuplaşmaya karşı Saadet Partisi olarak tüm gücümüzle karşı koymaya çalışmaktayız. Bu bayram, genel merkezimize 19 parti bayramlaşmak için gelirken bizim genel merkezimiz de 19 partiye bayram ziyareti yaparak Türkiye’de hiçbir partinin yapamadığını yapmıştır. Her bayramda genel merkez olarak her partiyle bayramlaşmaya özen gösteren tek partiyiz.” dedi.

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı da, “Misafirlik ettikleri için ev sahibi olarak Saadet Partisi İlçe Teşkilatına teşekkür ediyorum. İlkeli siyaset açısından kendilerini ilgiyle takip ettiğim Saadet Partisi’ni ziyaret etmekten mutluyuz, uzun süredir yapmayı planladığımız ziyaret bugün gerçekleşmiş oldu. Bu görüşmelerin ve diyalogların ilerleyen süreçte de devam etmesini diliyoruz.

Genel siyasette olduğu gibi altılı masayı oluşturan partiler olarak Yalvaç bazındaki yerel sorunları görüşmek için bizler de bir araya gelmeliyiz.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı, “Yerel sorunların tespiti ve çözüm yolları konusunda ilçe başkanları ve yönetim kurulları olarak hep birlikte bir araya gelip, halkımızın karşısına çıkmalıyız.

Yalvaç halkının karşısına çözümleri ve iş birliğine dayalı çözüm önerileriyle çıkarsak; hiçbir çözümü konuşamayan ve ortaya koyamayan şimdiki yerel yönetimin yerine, ilk yerel seçimde çok farklı bir tabloyu rahatlıkla görebiliriz.” dedi.

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy da, “50 yılı aşkın süredir kendi ilkelerimizden taviz vermeden halkımıza anlatmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını oy olarak alamasak da kimseye küsmeden kırılmadan anlatmaya ve siyasi çalışmalara devam edeceğiz.” dedi.

Karşılıklı fikir alışverişi ve iyi niyet temennileriyle devam eden sohbet, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Ziyaretleri nedeniyle Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy, “Sayın Ali Arı ve arkadaşlarına tekrar teşekkür ediyorum.” diyerek misafirlerini uğurladı.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.