• MODA YAPI

logo

18 Mart 2023

CHP’den İlk Ziyaret GELECEK PARTİSİ’ne

14 Mayıs’ta yapılması kesinleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi partiler çalışmalarını başlattı.

 

Bu kapsamda MİLLET İTTİFAKI’nı oluşturan siyasi partilerden Cumhuriyet Halk Partisi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığının açıklanmasının ardından yoğun bir çalışma başladı. Seçim takviminin de işlemeye başlamasıyla çalışmalarına hız veren CHP Yalvaç İlçe Başkanlığı bu doğrultuda ilk ziyaretini Gelecek Partisi’ne yaptı.

Ziyaretin ardından konu ile ilgili olarak gazetemize konuşan CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı’nın verdiği bilgiye göre, bugün öğleden sonra Gelecek Partisi ilçe başkanlığına yapılan ziyarette “Millet İttifakı”nı oluşturan partilerin gerek seçimi kazanmak için gerekse seçimden sonra neler yapılabileceği konularında görüş alışverişinde bulunuldu, işbirliği yolları konuşuldu.

Gelecek Partisi Yalvaç İlçe Başkanı A.Osman Metin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Millet İttifakı’nın başarısı için tüm güçleri ile çalışacaklarını ifade etti.

HEDEFİMİZ CUMHURBAŞKANLIĞINI İLK TURDA KAZANMAK

Millet İttifakı partileri olarak hedeflerinin Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda kazanmak ve Isparta’da en az 3 milletvekilliğini kazanmak olduğunu belirten CHP İlçe Başkanı Arı şunları söyledi:

“CHP Yalvaç İlçe Yönetimi olarak “Millet İttifakı”nın değerli partilerinden GELECEK PARTİSİ Yalvaç ilçe örgütüne ziyaret de bulunduk.

Ülkemiz en önemli seçimine giderken, “Millet İttifakı” olarak neler yapabiliriz, ittifakımızı nasıl başarılı kılarız, değerlendirmelerinde bulunduk.

Türkiye’nin Geleceği’ni düzenleyecek ve Ak Parti’nin yarattığı sorunları, enkazı ortadan kaldıracak olan Millet İttifakı partileri yurdumuzun her yerinde olduğu gibi Yalvaç’ta da birlikte hareket edeceğimizin, karanlığını teyit ettik.

İttifak Partileri Isparta’da En Az 3 Milletvekilliğini Kazanacak

Önümüzdeki dönemde daha sık biraraya gelerek, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk turda seçimi kazanmasına ve TBMM’de Millet İttifakı’nın enaz 360 milletvekili ile temsil edilmesi Isparta’mızda da Millet İttifakı’nın en az 3 Milletvekiliği kazanması için çalışmalarımızı en üst seviyede ve dayanışma ile sürdürme kararlığımızı ortak görüşümüz olarak kabul ettik.

Halkımızdan ricamız Türkiye’mizin kurtuluşu için Millet İttifakı partilerini desteklemeleridir. Saygılarımızla.”

CHP’li Arı, Millet İttifakı’nun başarıya ulaşması adına önümüzdeki günlerde ittifakı oluşturan diğer partilerin de ziyaret edileceğini ve işbirliğinin en üst seviyede sürdürüleceğini ifade etti.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.