• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

BETER, Posta Güvercini Yarışmalarında Şampiyon

Geçtiğimiz hafta yapılan Profesyonel Posta Güvercini Yarışmaları’nda Yalvaç’ımızı temsil eden (Beter) Mehmet Erdoğdu, 5. etabın sonunda kupayı alarak Yalvaç’ımızı gururlandırdı.

Isparta Rota 32 Profesyonel Posta Güvercini Çatı Üstü yarışlarında Yalvaç’ımızı temsilen katılan (Beter) Mehmet Erdoğdu, zorlu parkurları atlatarak final etabı sonunda şampiyon olmasını bildi.

Yarışmalarla ilgili gazetemize bilgi veren Erdoğdu, “1. etapta 23 kuşla başladım, maalesef avcı arkadaşlar önüne gelen sıktıkları için son kalan 4 kuşla 4. etap ve 5. etaba gittim. Çok şükür, son bir kuşumla şampiyon olmasını bildim. Rakiplerimiz zorluydu, fakat kuşumuzun soyu mükemmel olduğu için 1. gelerek Yalvaç’ımıza kupayı getirdik. Benim ilgi alanım bu. O yüzden ilgili olduğum alanda başarı sağlayarak Yalvaç halkına bu kupayı hediye ediyorum.” dedi.

Erdoğdu, “Ayrıca her zaman arkamda olan Ana Sponsorumuz Korkmaz Demir Ticaret sahibi Fethi Korkmaz’a ve Baba Sponsorumuz olan Foto Deniz Stüdyolarının sahibi Murat Deniz Oruç’a sizlerin aracılığıyla tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Erdoğdu’yu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.