• MODA YAPI

logo

30 Temmuz 2021

Arı: “Millet İttifakı ile Yalvaç’ın Sorunları da Çözülecek”

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti heyetinin CHP ilçe teşkilatına yaptığı ziyaretin ardından gazetemize konuşan CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı gündeme dair çeşitli açıklamalar yaptı.

İYİ Parti İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş ve yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları ziyaret hakkında bilgi veren CHP’li Arı, “Ziyaret sırasında öncelikli olarak Yalvaç’ımızın sorunlarını, başta ekonomik sıkıntıları, işsizliği, dolayısıyla çok fazla göç vermemizi, çiftçimizin, esnafımızın yaşadığı zorlukları değerlendirdik” dedi.

CHP’li Arı, “Yalvaç’ın acil olarak çözüm bekleyen Organize Sanayi Bölgesi (OSB), toplu konut, hastanemizde yaşanan uzman doktor sıkıntıları ile yine hastanemizde eksikliği hissedilen tıbbi cihazların bir an önce temini konusunda iktidar partilerinin yeterince çalışma yapmamasının bu sıkıntıları günden güne artırdığını görüyoruz. Üstüne üstlük özellikle son günlerde ilçemiz merkezinde yaşanan su sıkıntısını da değerlendirdik. Belediyemizin maalesef bu konuda da çalışmalarının yetersiz olduğunu ifade ettik. İYİ Parti’li arkadaşlarımızın da tüm bu sorunlar karşısında bizlerle hemen hemen aynı düşündüklerini gördük” dedi.

Millet İttifakı partileri olarak tüm bu sorunları aşmanın, çözüme kavuşturmanın zor olmadığına inandıklarını ifade eden CHP’li Arı, “Yalvaç’ımız, kadim kültürü ile zengin kaynakları ile şu anda yaşadığı sıkıntıları hak etmemektedir. Millet ittifakı partilerinin bir araya gelip değerlendirme ve çözüm önerileri devam edecektir. Millet İttifakı partileri olarak ilçemizde de sürdürdüğümüz karşılıklı güvene dayalı işbirliği ile tüm ülkemiz genelinde olduğu gibi Yalvaç’ta da aşılamayacak sorunumuz yoktur” dedi.

Arı ayrıca geçtiğimiz günlerde kendilerini ziyaret eden Saadet Partisi Yalvaç ilçe başkanı Hasan Aksoy ve yönetimi ile İyi Parti İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş’a ve ilçe yönetimine teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.