logo

07 Mart 2024

Ali Osman Sönmez köylerde seçmeni dinliyor, kendini anlatıyor

31 Mart yerel seçimlerine gidilirken, sonucu merakla beklenen seçimlerden biri de il genel meclisi üye seçimleri olacak.

Yaklaşık 30 bin seçmenin oyuyla belirlenecek üç belediye meclis üyesi olmak için sahaya inen isimlerden biri de MHP İl Genel Meclisi 1. sıra adayı Ali Osman Sönmez oldu.

Sönmez, geçtiğimiz hafta başladığı çalışmalarda köyleri ziyaret ederek seçmenlerin taleplerini dinliyor, yapacaklarını anlatıyor.

Beraberinde MHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Sağlam’la birlikte köyleri ziyaret eden Sönmez’in bazı gezilerinde diğer adaylar Ömer Akkuş ve Taha Özdemir de eşlik ediyor.

Yıllarca MHP İlçe Başkanlığı yaparak hem ilçe merkezindeki hem de köylerdeki vatandaşlarla iç içe olarak sorunlarına vakıf olduğunu belirten Sönmez, “Köylerimizin ve özel idare hizmet kapsamında olan tüm alanlarımızın sorunlarının dile getirilmesi ve en uygun çözümlerin üretilmesi maksadıyla bu göreve aday oldum. Yalvaç’ın 37 köyü, 1 kasabası ve ilçe merkezinin tamamını biliyoruz, tanıyoruz, dertlerine ortağız. Sorunların çözümü için, özellikle köylerimize daha fazla hizmet ve çalışma getirilebilmesi için elimden geleni yapacağım. Bunları anlatıyor, en önemli köylümüzün ne istediğini, taleplerinin ne olduğunu tespit etmeye çalışıyoruz. İnşallah MHP olarak belediyeler ve belediye meclisinde olduğu gibi il genel meclisinde de en iyi sonucu alacağımıza inanıyorum. Milletvekilimizle, belediye başkanlarımızla, il genel meclisi yöneticilerimiz ve il özel idare bürokratlarımızla en iyi, en güzel çalışmaları Yalvaç’ımıza, köylerimize kazandırmanın peşinde olacağız.” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.