• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

09 Haziran 2018

Ak Parti Milletvekili BİLGİÇ Yalvaç TSO’yu Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Isparta Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç seçim çalışmaları için bugün Yalvaç’taydı.

Yalvaç girişinde Ak Parti’liler tarafından karşılanan S.Sadi Bilgiç ilk olarak Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Saat 11.30 sıralarında Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’na Ak Parti ilçe teşkilatı yöneticileri ile birlikte giden Milletvekili Bilgiç’i YALTSO Oda Başkanı Yalçın Kurucu ve Oda Meclisi Başkanı M.Afşin Durutürk diğer oda yöneticileri karşıladı.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yalçın Kurucu, Bilgiç’e çalışmaları sırasında YALTSO’ya verdiği destek için teşekkür etti. Göreve seçildikten sonra Milletvekili Bilgiç’in kendilerini Ankara’ya davet ettiğini ve özellikle OSB (Organize Sanayi Bölgesi’nin bir an önce hayata geçirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Kurucu, “Göreve geldiğimiz ilk günlerde bizi Ankara’ ya davet eden ve en güzel şekilde ağırlayan Sayın Milletvekilimize sizlerin önünde tekrar teşekkür etmek istiyorum, kendisi OSB konusunda bize desteklerini esirgemedi, bizler de son aşamasına gelmiş olan OSB’yi biran evvel hayata geçirmek istiyoruz. Bölgemizin ana geçim kaynağı olan ziraatın daha ileri seviyelere gelmesi için TOBB desteği ile ilçemize Ziraat Lisesi hayata geçirmek istiyoruz. Sizleri çok daha iyi ortamlarda ağırlamak isterdik inşallah ilerleyen yıllarda da sizlere daha güzel hizmetler verebileceğimiz daha iyi ortamlarda ağırlayacağımız yeni hizmet binasına geçmek istiyoruz” dedi.

Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç de burada yaptığı konuşmada sivil toplum kuruluşlarında hizmet vermenin gönül işi olduğunu belirterek “Kendi işinden zaman ayırmak, bölgenin konularıyla ilgilenmek takdire şayan bir durumdur. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni binasını hayata geçirdik, orada tüm işlerin bir yerde görülebileceği kurumları aynı çatı altında birleştirdik. Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası da bunları fazlasıyla hak eden güzide odamızdır. Yeni hizmet binalarına bir an evvel kavuşmalarını temenni ederim” dedikten sonra seçim çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Sözlerine, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek başlayan Yalvaç TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu “Öncelikle yönetim kurulum ve şahsım adına belirtmek isterim ki sizleri Odamızda görmekten dolayı son derece mutluyuz. Sayın Süreyya Sadi Bilgiç’in, Yalvaç için kurduğu cümlelerden ve özverili çalışmalarından dolayı, sizlerin önünde teşekkür etmek istiyorum. 24 Haziran seçimlerinin millet olarak huzur içinde ve başarıyla gerçekleştirilmesini, sonuçlarının da bölgemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yalvaç ve bölgemiz için çok güzel projelerimiz var. Bu projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık. Üyelerimizin sorunlarına çözüm bulabilmek için elimizden geleni yapacağız. Her zaman birlik ve beraberlik içinde çalışarak güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Bilgiç ve beraberindeki Ak Parti’liler diğer meslek odalarını ziyaret etmek üzere Yalvaç TSO’dan ayrıldılar.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.