• MODA YAPI

logo

Ahmet Tural ve oda başkanlarından Terziler Sitesi’ne ziyaret

Dün büyük yangın felaketiyle küle dönen Terziler Sitesi esnafına destek amacıyla, bugün Isparta Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ahmet Tural ve oda başkanları geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Sitede hasar tespiti yapan ve kalan eşyalarını boşaltmaya çalışan esnafı tek tek ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Tural, yangından zarar gören esnafı dinleyerek taleplerini not aldı. Esnafın yeniden ayağa kalkması için birlik olarak ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Tural, “Oda başkanlarımızla birlikte Yalvaç Terziler Sitesinde çıkan yangında işyerleri zarar gören esnafımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Daha sonra Terziler Sitesi esnafı ile bir araya gelerek taleplerini aldık. Esnaf Odaları Birliği olarak imkanlarımız ölçüsünde yardım edeceğimizin sözünü verdik. Esnafımıza bir kez daha geçmiş olsun diyor, yanlarında olduğumuzu ifade ediyorum.” dedi.

Buradaki incelemelerin ardından, Yalvaç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde oda başkanları ve yangından etkilenen esnafla toplantı yapan Tural, yerelde yapılacakların yanı sıra, birliğin genel merkezinde de temaslar gerçekleştirerek mağdur esnafa destek için çözüm arayışı içerisinde olacaklarını ifade etti.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.