logo

15 Haziran 2024

Milletvekilimiz Sönmez’den Kurban Bayramı mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili, hemşehrimiz Hasan Basri Sönmez, 16 Haziran 2024 Pazar gününden itibaren kutlayacağımız Kurban Bayramımız nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Sönmez, mesajında şu hususlara yer verdi:

“Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının tazelenmesine vesile olan bayramlar, geçmiş ile gelecek arasında güçlü bir bağdır. Milli ve dini değerlerin, gelenek ve göreneklerin günden güne unutulduğu günümüzde, bayramlar sayesinde insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duyguları kuvvetlenmekte, birlik ve beraberlik şuuru güçlenmektedir.

Milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ailelerimiz, kahraman gazilerimiz ve aileleri olmak üzere Kurban Bayramının tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini, milli birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin artma- sına vesile olmasını temenni eder, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.