• MODA YAPI

logo

25 Ekim 2021

KYK’dan öğrencilerinden Yalvaç gezisi ve Müftülük ziyareti

Bu yıl üniversiteye başlayan ve KYK’da barınan öğrenciler için bir Yalvaç gezisi düzenlenirken, bir grup öğrenci de Yalvaç Müftülüğü’ne ziyaret ettiler.

Alınan bilgiye göre, Kredi ve Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdumuza 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında kayıt yaptıran öğrencilerimiz, “Gelin Tanış Olalım” etkinliği çerçevesinde, ilçemizi tanıtmak ve tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Yalvaç Müzesi’ne ve akabinde Pisidia antik şehrine geziye götürüldüler. Öğrenciler yeni yerler keşfetmenin heyecanıyla hoşça vakit  geçirdiler ve düzenlenen geziden memnuniyetlerini dile getirdiler.

İkinci etkinlik olarak da, Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında barınan öğrenciler, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle, Zafer Mahallesi imam hatibi Bekir GÖRGÜLÜ’yü ziyaret ederek kendilerine günün önemine binaen hediye sundular. Öğrenciler ayrıca öğle namazını kıldıktan sonra İlçe Müftüsü Ömer CAN’ı ziyaret ettiler. İlçe Müftüsü Ömer CAN ve Zafer Camii imam hatibi Bekir GÖRGÜLÜ, öğrencilerin ziyaretinden oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.