• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

25 Ocak 2017

ZABUN’dan SEKTİOĞLU’na TEŞEKKÜR

MEDION Digital Camera

Geçtiğimiz hafta sonu Ak Parti Yalvaç ilçe teşkilatını ziyaret eden Ak Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun ziyaretten memnun döndü.

İlçe teşkilatlarının çalışmalarını izlemek, istek ve sorunları yerinde görmek üzere geçtiğimiz haftalarda başlayan ilçe ziyaretleri kapsamında 22 Ocak Pazar günü Yalvaç ilçe teşkilatını ziyaret eden İl Başkanı Zabun, partili üyeleri ile tek tek görüştü.

Zabun, 22 Ocak Pazar sabahı saat 10.00’da başlayıp akşam geç saatlere kadar süren ziyarette teşkilatın işlevleri hakkında İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkan ve üyeleri, gençlik kolları başkan ve üyeleri, il genel meclisi üyeleri, Yalvaç ve Hüyüklü Belediye Meclisi üyeleri,  mahalle ve köy temsilcilerinin yanısıra parti üyesi birçok vatandaşla tek tek görüşerek istişare çalışmaları yaptı.

Alınan bilgiye göre öncelikle parti iş ve işlemlerinin işleyişi, referandum aktiviteleri hakkında görüş alışverişinde bulunan Ak Parti Isparta İl Başkanı Zabun’un yapılan istişare çalışması sonucunda Yalvaç İlçe Teşkilatı hakkında çok olumlu intibalar edindiği ve çalışmaları için İlçe Başkanı Sektioğlu’na teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını istediği belirtildi.

ak2

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.