• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

04 Mayıs 2018

YÜKSEL: Sayın Bahçeli, alın size belge… buyrun araştırın!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılacak adaylar için gerekli 100 bin imza süreci bugün saat 08.30’da başlarken Yalvaç İlçe Seçim Kurulu’na ilk giden siyasi parti yöneticisi İYİ Parti İlçe Başkanı İlhan Yüksel oldu.

Yüksel, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geldiği Yalvaç Adliyesi’nde bulunan İlçe Seçim Kurulu’nda Meral Akşener’i aday gösterdiğini belirten evrakı imzaladıktan sonra gazetemize yaptığı açıklamada “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı’na adaylığı için gereken olan 100 bin imzayı toplamak için yasal prosedürü tamamladık ve imzamızı verdik, belgemizi aldık. Ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yüksel, “Geçtiğimiz günlerde Meral Akşener’e destek verenlerin FETÖ soruşturmasına tabi tutulması gerektiği yönünde açıklamalar yaparak bizi korkutacağını sanan Sayın Devlet Bahçeli’ye şunu söylemek istiyorum, Sayın Bahçeli, İlçe Seçim Kurulu’ndan aldığımız belgeyi size gönderelim, buyrun araştırın. Ancak, İYİ Parti’lileri araştırdığınızda göreceksiniz ki onların geçmişlerinde vatan sevgisinden, ülkeye verilen hizmetlerin karşılığı olan teşekkür belgelerinden başka bir şey bulamayacaksınız” dedi.

Meral Akşener’in milletin teveccühü ile Cumhurbaşkanlığı seçiminden zaferle çıkacağını inandıklarını belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Yüksel, “Sayın Akşener’in, İYİ Parti ile çıktığı yolda kısa zamanda halkımızın büyük desteğini aldığını hepimiz görüyoruz. İnancımız o dur ki, Meral Akşener Cumhurbaşkanlığı’nı, İYİ Parti de hükümeti kurma yetkisini halkımızdan alacaktır. Bize inanan, güvenen herkesi İYİ Parti çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyoruz. Bu ülke hepimizin, inşallah herkes İYİ olacak. Henüz hiç bir şey için geç değil” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.