• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

30 Aralık 2017

YÜKSEL: İYİ PARTİ BİRLEŞTİRİCİ OLACAK

Geçtiğimiz Ekim ayında Türk Siyasi hayatına katılan Meral Akşener liderliğindeki İYİ PARTİ’nin Yalvaç İlçe Teşkilatını kurmakla görevlendirilen İlhan Yüksel ÖZYALVAÇ’a yaptığı ziyarette önemli açıklamalar yaptı. Yüksel, İYİ PARTİ’nin izleyeceği farklı siyasetle kimseyi kırmadan-dökmeden, ayrıştırıcı değil birleştirici olacağını belirtti.

İYİ PARTİ Yalvaç ilçe teşkilatını kurmakla görevlendirildiği andan itibaren büyük bir heyecanla çalışmalarına hız verdiğini belirten Yüksel, “İYİ PARTİ’mizin öncelikli hedefi ülkemizin tekrar parlamenter sisteme dönerek milletimizin iradesini hakim kılmaktır. Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu zor şartlar içerisinde milletimizin iradesi yani demokrasi tekrar hakim kılınmalıdır ki Türkiye Büyük Millet Meclisi’miz yeniden işler hale gelebilsin. Son referandumla getirilen sistemle ülkemizin  yaşadığı ve yaşayacağı sorunların içinden çıkılması mümkün değildir. Ancak biz  İYİ PARTİ olarak  diyoruz ki, bu memleket bizim, hepimizin. Bizim gidecek başka yerimiz yok.”

İYİ PARTİ İçe Başkanı Yüksel, gazetemize yaptığı ziyarette ilçe teşkilatı oluşturulma çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Yüksel, “Kuruluş çalışmalarımız halen sürüyor. Çok kısa bir süre içinde parti teşkilatımızı oluşturarak Yalvaç’ın eksilerini, artılarını ortaya koyarak ilçemizi bulunduğu noktadan çok daha iyi yerlere, hakettiği noktalara taşıma gayreti içinde olacağız. Çünkü hepimiz çok iyi biliyoruz ki, Yalvaç hakettiği hizmetleri alamamaktadır. Yalvaç her yıl eriyor, üstelik 13 kasabamızdan 12’si kapatılmış köye dönüştürülmüş… Yalvaç’ın yönetiminde uzun yıllar söz sahibi olan eski bir siyasetçi derdi ki ‘Biz Akşehir’i geçtik, biz Akşehir’i geçtik’… Biz Akşehir’i ancak arabayla geçebiliyoruz. Kendimizi kandırmayalım. Bugün Akşehir’in nüfusu 100 bini geçmiş, biz 20 bini zor buluyoruz.” dedi.

İYİ PARTİ Yalvaç teşkilatı olarak köylere gidecek hizmetlerin de takipçisi olacaklarını belirten Yüksel, “Köy yollarına makyaj yapılıyor. Buna hemen en göz önünde bir örnek vereyim, özellikle sera merkezi olan Çetince köyümüzde seraların bağlantı yolları çamur içinde. 1200 dekar kapalı alanın bulunduğu Çetince’ye özel ilgi gösterilmesi gerek ancak yeterli ilgiyi göremiyor Çetince köyümüz. Diğer köylerimizde de durum farklı değil. Biz İYİ PARTİ olarak vatandaşlarımızın alması gereken hizmetlerin takipçisi olacağız.” dedi.

Yüksel, ayrıca sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Yüksel buradan yayınladığı mesajında herkesi İYİ PARTİ çatısı altında biraraya gelerek Yalvaç’ın gelişimine katkıda bulunmasını istedi. İşte o mesaj:

 

“KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM

Milletimizin büyük talebi neticesinde kurduğumuz İYİ PARTİ gerçekten de kısa sürede TÜRKİYE’mize çok iyi geldi, hoş geldi.

İYİ PARTİ ülke genelindeki teşkilatlanma çalışmaları doğrultusunda şahsımı kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirmiş bulunmaktadır. Bu göreve bizleri layık gören parti büyüklerimize de sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Yalvaç’ımızın yetiştirdiği evlatları verilen bu kutlu görevi omuzlayacak ve mutlaka başaracaktır.

Görevimizin; Çetin, zahmetli, yorucu, veballi ve bir o kadar da onurlu olduğunun bilincindeyiz.

Yalvaç’ımıza siyasetin iyi ve temiz yüzüyle hizmet etmek için can atmaktayız.

Çalışmalarımızın kesin başarıya ulaşabilmesi için bütün Yalvaç insanının bu yüke omuz vermesi en büyük dileğimizdir.

Benimde memleketim için söyleyeceğim söz ve yapacağım işlerim var diyen kim var ise?

Vatanseverlik ve iyilik kıstası içerisinde bizimle yürümeye davet ediyoruz.

“Aman canım benden de ne olabilir ki?” demeyelim.

Unutmayalım ki; Bir kıvılcımdır, koskoca bir ormanı yakan. Bir damla sudur o kıvılcımı söndüren.

Yıllardır eriyen Yalvaç’ımızı yeniden ayağa kaldırmak için bizimle varmasınız?

ALLAH iyilerin yardımcısıdır.

 

İYİ PARTİ

YALVAÇ Teşkilatı Kurucu Başkanı

İlhan YÜKSEL”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.