• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

30 Ekim 2018

Yüksel: Adımız Listede Olmasa da Biz Bayramımızı Kutlarız

İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel yaptığı yazılı açıklama ile İYİ Parti Yalvaç İlçe Teşkilatının Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına çağrılmadığını bildirdi ve konu ile ilgili bir açıklama yapılmasını beklediklerini belirtti.

Programda kendilerinin yer almamasına rağmen Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katıldıklarını belirten İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel, konu ile ilgili olarak gazetemize konuştu.

Yüksel, “Geçtiğimiz hafta sonunda dağıtılan Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programında, girdiği ilk seçimde %10 barajını aşarak TBMM’de milleti temsil yetkisi alan ve güçlü bir gurup kuran ve Yalvaç’ta da güçlü bir desteğe sahip ilçe teşkilatı bulunan İYİ Parti’yi görememenin şaşkınlığını yaşadık. Biz milli bayramımız için davet beklemeyiz, hele Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünde seve seve, koşa koşa gider katılır ve kutlarız. Bugün de büyük bir sevgi ile coşku ile tören alanında yer aldık ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılını kutluyoruz. Bizim burada cevabını beklediğimiz sorular şunlar: Yalvaç’ta Cumhuriyet Bayramı kutlama programında TBMM’de gurubu bulunan İYİ Parti’ye yer verilmemesinin sebebi nedir, sorumluları kimlerdir? Burada bir art niyet var mıdır? Sorumluları hakkında bir işlem yapılacak mıdır? İYİ Parti teşkilatında görev alan tüm partililerimiz adına, partimize gönül vermiş, verdikleri oyları ile partimizi TBMM’ye taşımış tüm seçmenlerimiz adına bu soruların cevabınıiçeren bir açıklamayı ilgililerden bekliyoruz” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.