• MODA YAPI

logo

28 Temmuz 2020

Yenilenen İsmiyle, Tarzıyla KÖROĞLU PARK Hizmetinizde

Yalvaç’ta yaklaşık beş yıldır restaurant ve park sektöründe hizmet veren KÖROĞLU PARK, yenilenen imajı ve tarzıyla halkımıza hizmet vermeye sürdürüyor

Ülke genelinde pandemi nedeniyle alınan tedbirler gereğince bir süre hizmete ara veren ve KÖROĞLU PARK ismiyle geçtiğimiz günlerde yeniden hizmete giren restaurantta her aileye ayrı bir kamelya da hizmet veriliyor.

Pandeminin ardından başlayan normalleşme sürecinde alınan tedbirlere uygun olarak kahvaltı, çay bahçesi ve mangal hizmetleri verildiğini belirten KÖROĞLU PARK yetkilileri şu bilgileri verdi:  “Restaurantımıza gelen her ailemize ayrı bir kamelyada, son derece hijyen ortamda, sosyal mesafe kurallarına uyarak hizmet veriyoruz. Geçmişte olduğu gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimizde bazı yenilikler yaptık. Sabahları kahvaltı hizmetimiz yine devam ederken, ister “kendin pişir kendin ye” tarzı ile ya da sipariş usulü ile Isparta Şiş başta olmak üzere et,  tavuk, balık tüm ızgara çeşitlerimizi halkımızın beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Eşsiz Yalvaç manzarasını izlerken, temiz, sakin, huzurlu bir ortamda uygun fiyatlarımızla yine Kuşçular Parkı eski Doğumevi yanındaki KÖROĞLU PARK’a misafirlerimizi bekliyoruz”.

KÖROĞLU PARK, Kuşçular Parkı eski Doğumevi yanı YALVAÇ

Tel: 0246 441  2222

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.