• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Mart 2017

“Yeniden Milli Şefliğe HAYIR, Yine Milli Şefliğe HAYIR”…

Anayasa Değişikliği Halkoylamasının yapılacağı 16 Nisan 2017 tarihi yaklaştıkça siyasi partiler çalışmalarını yoğunlaştırdı.

“Yeniden Milli Şefliğe HAYIR, Yine Milli Şefliğe HAYIR” sloganı ile Anayasa değişikliğine “HAYIR” oyu vereceğini açıklayan Demokrat Parti’nin Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın da katılımı ile önümüzdeki Pazartesi günü bir açık hava mitingi düzenleyeceklerini belirten Demokrat Parti MKK Üyesi ve Eski İlçe Başkanı Durmuş Ali Karip, “Ülkeminizin ve demokrasinin kaderini belirleyecek olan anayasa değişikliğinin ülkemize ve halkımıza vereceği zararları anlatmak için siyasi parti ayrımı yapmadan, Genel Başkanımız Gültekin Uysal, CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, MHP Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve Eski DYP Isparta Milletvekili Ertekin Durutürk’ün de katılımları ile 27 Mart 2017 Pazartesi günü Çınaraltı Demokrasi Meydanı’nda bir miting yapacağız. Devletimiz, milletimiz için söyleyecek sözü olan herkesi düzenleyeceğimiz mitingimize tüm davet ediyoruz ” dedi.

Karip’in verdiği bilgiye göre MHP’den ihraç edilen eski milletvekili Meral Akşener de DP Yalvaç Mitingine davet edildi. Ülke genelinde yoğun bir şekilde anayasa değişikliğine “HAYIR” kampanyası yürüten Akşener’in programında değişiklik yapması halinde Yalvaç’a gelebileceği bildirildi.

dp_hayir

TARİH: 27 Mart 2017 Pazartesi    SAAT: 11.00  YER: Yalvaç Çınaraltı Meydanı

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.