• MODA YAPI
  • osman-köse-ak-parti-aday-adayı
  • osman-köse

logo

Yalvaç’ta Psikolojik Danışmanlık Merkezi Açıldı

Yalvaç’ta bir ilk olan, özel psikolojik danışmanlık merkezi faaliyete başladı. İlçemizde ihtiyacı hissedilen merkez, Uzman Klinik Psikolog Emel Ergün tarafından hizmete açıldı.

 

 

Merkezin Hizmet Alanları

– Bireysel Psikolojik Danışmanlık

– Cinsel Danışmanlık

– Aile ve Çift Danışmanlığı

– Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

– Masal Terapisi

– Oyun Terapisi

– Psikolojik Ölçme ve Değerlendirme

– Online Terapi

 

Emel ERGÜN Hakkında

 Emel ERGÜN, 2013 yılında Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Ardından 2015 yılında Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans yaptı. süpervizyonunu madde bağımlılığı üzerine Npİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde tamamladı. Yüksek lisans süresince ve akabinde,  Anaokulları ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde Psikolog, Kolejde Kurum Müdürlüğü ve Üniversitede Öğretim Elemanı görevlerinde bulundu. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde Öğretim Elemanı olarak görevini sürdürmektedir. Mesleki alana hakimiyet ve yenilikleri takip amacıyla birçok kongre, seminer ve konferanslara katıldı. Alanında seçkin insanlardan ve kurumlardan eğitimler aldı. 2019 yılı itibari ile Emel Ergün Psikolojik Danışmanlık Merkezinde hizmet vermeye başlamıştır.

 

Danışmanlık Merkezini bölgede öne çıkaran özelliklerden birisi de Biorezonans Tedavisidir.

Biorezonans Nedir?

İnsan organizması farklı elektromanyetik frekansları yayar. Hücreler, dokular, organlar v.s.. Bunların hepsinin kendine özgü-farklı frekansları vardır. Hep birlikte hastanın genel frekans spektrumunu belirlerler.

Bu hastanın bireysel frekansıdır. Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır.

Hastanın frekans örneğinde saklanan yabancı frekanslar (Alerjenler, virüsler, bakteriler, amalgam, mycosis, toksinler vs) normal frekans düzenini bozarlar.

Bu frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar belirlenir ve cihaza transfer edilir. Elektrotlar vücudun belli yerlerine yerleştirilir. Cihazda hastalık yapan frekanslar ters çevrilir(180 derece faz kaydırma) ve hastanın vücuduna geri verilir. İyileşme terapi frekanslarıyla gerçekleşir. Biyolojik, fiziksel frekanslar güçlendirilir.

 

Hangi Alanlarda Kullanılır?

  • Sigara Bırakma
  • Alerjiler
  • Migren
  • Ağrılar
  • Fibromiyalji
  • Kilo Alma-Verme

 

Görgü Cami Mah. Güllük Sok.
Ergün Apt. No:5 Kat : 1 Yalvaç / Isparta

(Calido Cafe Üst Katı)

0246 441 32 32
0538 540 35 26

info@emelergun.com.tr
www.emelergun.com.tr

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.