logo

07 Mayıs 2023

“Yalvaç’ımız Kodaman’ı gönderecek inşallah!”

İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş yaptığı açıklamayla, Isparta’da İyi Parti olarak ilk parti olacaklarını belirterek, “Isparta’da ilk partiyiz. Bunu sandıktan da çıkaracağız inşallah. Şu anki soru şu: Ankara’ya Kodaman mı gitsin, Zabun mu gitsin? Yalvaç’ımız hemşehrimiz Timuçin Kodama- n’ı gönderecek inşallah.” dedi.

Partisinin seçim çalışmaları sırasında, sahadaki gözlemleri ile ilgili bilgi veren İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı Kocabaş, “Parti olarak 14 Mayıs seçimleri için el ele, gönül gönüle çalışmalarımızı yapıyoruz. Partimizin Türkiye’de ortalaması en yüksek ili olan Isparta’mızda inşallah birinci parti olarak iki milletvekilliği kazanacağız. Gözlemlerimiz ve deneyimlerimiz bunu gösteriyor, ama rehavete kapılmak yok.

Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da Erdoğan’ın önünde yarışı götürdüğünü gözlemliyoruz. Bunu böyle götürecek ve inşallah farkı biraz daha açarak Isparta’da iyi bir sonuç alacağız. Biz burada riske girmek istemiyor ve durmaksızın çalışıyor, her hemşehrimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Burada tüm Yalvaçlı hemşehrilerimizin desteğini istiyoruz. Türkiye’de iktidar değişiyor ve biz İyi Parti olarak en az iki milletvekilimizin Ankara’da olmasını istiyoruz.

Yalvaçlı hemşehrilerimizden, Ankara’da elimizi güçlendirmelerini istiyoruz.

Onun için diyoruz ki: Ankara’ya Kodaman mı gitsin, Zabun mu gitsin? Ispartamız, Yalvaç’ımız Kodaman’ı Ankara’ya gönderecek inşallah.” açıklamalarında bulundu.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.