• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Yalvaç TSO’dan Enflasyonla Topyekun Mücadeleye destek

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası, Enflasyonla Topyekun Mücadeleye tam destek vereceklerini açıkladı.

Başkan Yalçın Kurucu imzasıyla yapılan basın açıklaması şöyle:

“Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi bölgemizde de firmalarımız enflasyonla mücadelede büyük bir sorumluluk duymaktadır. Enflasyon hemen hemen bütün sektörlerde firmalarımızın girdi maliyetlerini etkilemektedir. Sürdürülebilir bir ekonomi için hepimiz dayanışma içerisinde olmalıyız.

Bu dönemde Türkiye’nin geleceği için enflasyonla mücadelenin sahiplenilmesine ihtiyacımız var. Yerelden bölgeye, bölgelerden ulusala ekonominin bütün paydaşlarının bu milli mücadeleye katkısıyla önümüzdeki zorlukları aşacağımıza inanıyorum. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Bakan Albayrak’ın önderliğinde başlatılan Enflasyonla topyekun mücadele programı çerçevesinde Türkiye genelinde 81 il ve 160 ilçedeki oda ve borsalar ile üye firmalarımız, TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ nun girişimiyle ortak bir mücadele verecektir.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası olarak biz de bu mücadeleyi sonuna kadar destekliyoruz.

Yine bu mücadele kapsamında yıl sonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az %10 indirim uygulamak isteyen üyelerimiz program dahilinde kampanyaya katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesi ve görsellerini Odamıza 22 Ekim tarihine kadar bildirmeleri halinde firma ünvanı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ ne bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır.

Enflasyonla mücadele kampanyasının üyelerimize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.