• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

06 Nisan 2018

Yalvaç TSO’da Yeni Meclis İlk Toplantısını Yaptı

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimler sonucu yeni oluşturulan Oda Meclisi ilk toplantısını bugün yaptı.

Yalvaç TSO’nun yeni Oda Meclisi’nin ilk toplantısı, en yaşlı üye sıfatıyla Atılgan Tic. Nakliye Ltd. Şti.’ni temsilen katılan Tayyar Atılgan başkanlığında 20 üyenin katılımı ile açıldı. 4 üyenin mazeret göstererek toplantıya katılamadıkları bildirildi.

İlk Meclis toplantısı Oda Genel Sekreteri Mehmet Sesli’nin sunumu ile başladı. Genel Sekreter Sesli, oda meclisinin çalışma esasları ve işleyişi konusunda, odanın çeşitli kurullarında görev alacak üyelerin seçim esasları konusunda bilgi verdi ve yeni meclis üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Oda Meclis Başkanı: M. Afşin Durutürk

Sunumun ardından Yalvaç TSO Oda Meclisi’nde 2018 – 2021 yılları arasında görev yapmak üzere meclis başkanı, başkan yardımcılığı ve katip üye seçimleri yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Oda Meclisi Başkanlığı’na M. Afşin Durutürk, meclis başkan yardımcılıklarına Ömer Akkuş ve Tayyar Atılgan,  meclis katip üyeliğine de Abdullah Çetinkaya 20 üyenin oy birliği ile seçildiler.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı: Yalçın Kurucu

Oda Meclisi seçimlerinin ardından Oda Yönetim Kurulu üyelerinin belirleneceği seçime geçildi. Saat 15.00’te başlayan Yönetim Kurulu seçimi saat 17.00’de sona erdi ve Yalçın Kurucu başkanlığındaki Yalvaç TSO Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Serkan Öztürk, Nuri Çoban, Ercan Y. Kodaloğlu, Uğur Tahta, Cevat Özuğur ve Ekrem Kara.

Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Ender E. Erol, Nuri Emekli, M. Samed Nayır, Fazlı Kahraman, Ali Koçak ve Yasin Ünal seçildiler.

Seçimlerin ardından konuşan Yalvaç TSO’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, “İlk gerçekleştirdiğimiz bu toplantımızda görev bize nasip oldu. İnanıyorum ki memleketimiz için, hep beraber elele verecek ve bölgemiz için hayırlı işler yapmak, birşeyleri başarmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gerek seçimler sırasında gerekse bundan sonra bölgemiz için vereceğiniz destek için teşekkür ediyorum. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

Biz de bölgemiz için yeni hedeflere ulaşmak üzere yola çıkan Yalvaç TSO’nun yeni yönetimine başarılar dileriz.

yalcin-kurucu3

yalcin-kurucu2

yalcin-kurucu4

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.